פרופ' גיל בר סלע

פרופ' גיל בר סלע

מנהל המערך לאונקולוגיה והמטולוגיה במרכז הרפואי העמק

קרא עוד אודות פרופ' גיל בר סלע >
תחום ראשי: אונקולוגיה
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

קיבוץ הרדוף - הרדוף  
  • צרו קשר עם פרופ' גיל בר סלע
    צרו קשר עם פרופ' גיל בר סלע

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ' גיל בר-סלע סיים את לימודי הרפואה מטעם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן-גוריון, באר-שבע בשנת 1995 . בשנת 2003  קיבל תואר מומחה באונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, לאחר שסיים את התמחותו בקריה הרפואית רמב"ם. במהלך 2005-2006 ביצע השתלמות מחקר ב-NCI (מכון המחקר הלאומי), בבטסדה, מרילנד, ארה"ב. בשנת 2013 קיבל תואר מומחה לרפואה פליאטיבית כאחד מהמומחים המייסדים של תחום זה.

בשנת 2015 קיבל מינוי אקדמי כפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, חיפה. 

תחומי המחקר העיקריים בהם עוסק פרופ' בר-סלע הם רפואה משלימה וסרטן, תרופות כימותרפיות והתמודדות עם תופעות הלוואי לטיפול, ובסוגי הגידולים של העור, השלד והרקמות הרכות.  בשנתיים האחרונות הרחיב גם את תחום עבודתו לטיפול בחולות סרטן השד.

עד אמצע שנת 2019 פרסם פרופ' בר-סלע מעל 150 מאמרים בעיתונים מדעיים ובספרים בתחומים אלו.

בנובמבר 2018, מונה פרופ' בר-סלע כמנהל המערך לאונקולוגיה והמטולוגיה במרכז הרפואי העמק. מרכז הסרטן (בית שולמית), נמצא בהליכי הקמה. 

כמו כן, פרופ' בר-סלע הנו מזכיר האיגוד האונקולוגי ISCORT   וחבר במספר וועדות המייעצות לאגודה למלחמה בסרטן בתחומי טיפול שונים. פרופ' בר-סלע הנו חבר בוועדת הלסינקי העליונה לאישור מחקרים גנטיים.


מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!