פרופ' אדי קרניאלי

פרופ' אדי קרניאלי

מומחה באנדוקרינולגיה,סוכרת והשמנה . ועסק ברפואה מותאמת אישית

קרא עוד אודות פרופ' אדי קרניאלי >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

קליניקה פרטית, קקל 59 א' - קרית טבעון  
  • צרו קשר עם פרופ' אדי קרניאלי
    צרו קשר עם פרופ' אדי קרניאלי

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ' אדי קרניאלי מקבל כיום חולים ליעוץ פרטי כחוות דעת שניה (מוכר על ידי קופות החולים וחברות הביטוח – למעט מכבי) 

בעל ניסיון רב בכתיבת חוות דעת מקצועיות ומשמש תדיר כמומחה מטעם בית המשפט בתיקים רפואיים בתחומי מומחיותו. 

ההתמקדות הקלינית והמחקרית של פרופ קרניאלי היא בתחום הסוכרת וההשמנה , יחד עם מחלות בלוטת התריס ,ויתרת המוח.

פרופ קרניאלי מוכר ברמה הבינלאומית בתחומי סוכרת והשמנה , לאור תרומתו המדעית ופרסומיו בעיתונות המדעית הבינלאומית מהדרגה הראשונה להבנת המנגנונים המולקולריים לפעולת האינסולין ,כניסת סוכר לתא ,תאי השומן והשמנה . 

ארגן כנסים בינלאומיים בתחומים אלה ובנושא של רפואה מותאמת אישית בסוכרת ,השמנה וסרטן,פרופ' קרניאלי ניהל את המכון לאנדוקרינולוגיה, סוכרת ומטבוליזם במרכז הרפואי רמב"ם, משנת 1992 ועד 2014. 
פרופ' קרניאלי הוא בעל מינוי אקדמי של פרופסור מן המניין (אמריטוס) ומחזיק הקתדרה ע"ש ד"ר י. המבורגר לרפואה פנימית ואנדוקרינולוגיה. בנוסף, ד"ר קרינאלי מייסד שותף של המרכז לחקר הסוכרת על שם שניאור.


בשנים 2007-2014, כיהן ד"ר קרניאלי כראש מרכז גליל למערכות מידע ורפואה מותאמת אישית בפקולטה לרפואה ע"ש רפפורט, בטכניון, חיפה. 


פרופ' קרניאלי היה נשיא האגודה הישראלית לסוכרת בין השנים 1988-1992. בין השנים 2012-2016 כיהן כנשיא האגודה הישראלית לאנדוקרינולוגיה.  פרופ' קרניאלי משמש כסוקר וחבר בועדות שיפוט למענקי מחקר בארץ ובחו"ל. במקביל משמש חבר בוועדות מדעיות בחברות הזנק וחברות מבוססות העוסקות בפיתוח תרופות ומכשור רפואי.  בין השאר, כיהן גם כיו"ר ועדה רפואית עליונה בצה"ל, יו"ר הועדה ללימודי המשך ברפואה ומגיסטר במדעי הרפואה - של הפקולטה לרפואה בטכניון, ויו"ר הועדה האתית לנסויים קליניים בבני אדם - הטכניון.

נסיון אקדמי:

פרופ' אדי קרניאלי בוגר הפקולטה לרפואה על שם רפפורט בטכניון. התמחה ברפואה פנימית ואנדוקרינולוגיה ברמב"ם ובמכוני הבריאות  NIH בארצות הברית. בהמשך השתלם גם באוניברסיטת קליפורניה סן דיאגו, ובמרכז הרפואי Mount Sinai בניו יורק. 

שייכות לאיגודים:

חבר באגודות הישראליות, האמריקאיות והאירופאיות לסוכרת ואנדוקרינולוגיה.הצטרפו לאינדקס הרופאים!