ד"ר ירון לנג

ד"ר ירון לנג

מנתח עיניים בכיר בבי"ח העמק בעפולה, לשעבר מנהל המחלקה, ממקימי מרכז מעיין לרפואת עיניים בחיפה

קרא עוד אודות ד"ר ירון לנג >
תחום ראשי: עיניים
תחום משני:
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

בנין לב העסקים, ירושלים 23 קומה 4 - עפולה  
מרכז מעיין (ניתוחים בלבד), מרקוני 10 - חיפה  
  • צרו קשר עם ד"ר ירון לנג
    צרו קשר עם ד"ר ירון לנג

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

ד"ר ירון לנג הוא מנתח עיניים בכיר בבי"ח העמק בעפולה, ששימש עד לפני מספר שנים כמנהל מחלקת העיניים  במרכז הרפואי העמק בעפולה. לפני כן שימש בעפולה כמנהל יחידת הרשתית של בית החולים. לפני כמה שנים פרש ד"ר לנג מרצונו מתפקידים ניהוליים במחלקה אך ממשיך לשמש בחלקיות משרה כמנתח קטרקט בכיר, וכאחראי על תחום ניתוחי הרשתית במחלקתו. בתחומים אלה רכש ד"ר לנג ניסיון רב במהלך 30 שנות פעילותו: במסגרת בית החולים בעפולה מנתח ד"ר לנג ניתוחי קטרקט, בעיקר את המורכבים והמסובכים יותר כמו גם ניתוחים לתיקון סיבוכים של ניתוחי קטרקט וכן תיקון סיבוכים הנובעים מהעדשות התוך עיניות (לדוגמא תיקון עדשה מלאכותית צנוחה באופן חלקי או מלא). 

 ד"ר לנג רכש גם ניסיון רב (מעל 25 שנה) בתחום העדין של ניתוחי רשתית מורכבים, כגון ויטרקטומיה לצורך תיקון הפרדויות רשתית, סגירת חורים מקולאריים, הסרת קרומים מעל הרשתית, ומתן מענה לסיבוכים מגוונים מניתוחים קודמים. בנוסף, רכש ד"ר לנג במהלך שנותיו בבית החולים ניסיון רב בתחום הטראומה של גלגל העין, כגון הוצאת גופים זרים מתוך העין ומהרשתית. 

ניסיונו הניתוחי של ד"ר לנג כלל גם ניתוחים שבוצעו במסגרת 5 משלחות של משרד החוץ שיצאו לארצות שונות באפריקה ובאוקיאנוס השקט. 

בנוסף לעבודתו בבית החולים בעפולה, ד"ר לנג הינו בין יוזמי ומקימי מעין - מרכז רפואי מתקדם לרפואת עיניים בחיפה, בו מספקים רופאים מטובי מנתחי העיניים בישראל מענה ניתוחי ומרפאתי מהיר. גם שם משמש ד"ר לנג מנתח בכיר של רשתית וקטרקט במסגרת הפרטית והביטוחית.

נסיון אקדמי:

בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב. 

התמחה ברפואת עיניים בבית החולים בעפולה. 

בתחום הרשתית עבר השתלמות בארץ אצל פרופ' מילר מרמב"ם וכן בחו"ל מספר השתלמויות בנות כמה שבועות בארה"ב ובאיטליה. 

שייכות לאיגודים:

איגוד רופאי העיניים בישראל.

האקדמיה האמריקאית של רופאי העיניים ( AAO).

 החברה האמריקאית של מנתחי הרשתית (ASRS).

החברה האירופאית של מנתחי הרשתית (Euroretina).הצטרפו לאינדקס הרופאים!