פרופ' (PhD) בנימין ברטוב

פרופ' (PhD) בנימין ברטוב

ראש המרכז המקיף לפוריות הגבר

תחום ראשי: פריון הגבר

מרפאות :

  • המרכז לפוריות הגבר, השילוח 4 - פתח תקוה
מספר מקשר
  • המרכז לפוריות הגבר, טלפון למקרים דחופים בלבד - פתח תקוה
מספר מקשר
  • התייעצו עכשיו עם פרופ' (PhD) בנימין ברטוב
    התייעצו עכשיו עם פרופ' (PhD) בנימין ברטוב
-
שלח >

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

תקציר אודות הרופא :

קרא עוד אודות פרופ' (PhD) בנימין ברטוב >
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

שפות נוספות:
  • אנגלית

תיאור:

פרופ' בנימין ברטוב הוא מומחה עולמי בתחום המורפולוגיה של תאי הזרע ועוסק למעלה מ-40 שנה במחקר תיאורטי ויישומי בתחום איכות הזרע. עומד בראש המרכז "פרופ' ברטוב" – המרכז המקיף לפוריות הגבר הפועל למעלה מ-35 שנה, ומציע תחת קורת גג אחת שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.


פרופ' ברטוב מפתח שיטות חדשות בפוריות הגבר ועוסק בפיתוח תרופה לשיפור איכות זרע האדם בשיתוף חברת Peri Ness Technologies משנת 2007. בין היתר אמון על פיתוח הספרמטר-מכשיר לבדיקת תנועה של תאי זרע אנוש וכן על פיתוח שיטת IMSI- אבחון מורפולוגי ומיון תאי זרע תקינים מורפולוגית לצורך הפרייה חוץ גופית מתקדמת.

תוצאות מחקריו התפרסמו ביותר מ-100 מאמרים שהופיעו בעיתונות המדעית הבינלאומית, לרבות כתב העת היוקרתי: New England Journal of Medicine. כמו כן,  מרצה על מחקריו ושיטותיו הייחודיות בכנסים ברחבי העולם. 


פרופ' בנימין ברטוב שימש כמרצה במחלקה למדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן, וכמנהל המעבדות לפוריות הגבר בבית חולים "מאיר" בכפר סבא ובאוניברסיטת בר אילן וכיום עומד בראש המרכז המקיף לפוריות הגבר, המיישם הלכה למעשה את פיתוחיו החדשניים.


פרופ' ברטוב פיתח את "שיטת ברטוב" שבה נבחרים, תחת מיקרוסקופ בהגדלה גדולה, תאי הזרע התקינים ביותר עבור תהליך של הפריה חוץ גופית. שיטה המעלה את שיעורי ההריונות בטיפולי IVF ומורידה את שיעור ההפלות. כמו כן פיתח פרופ' ברטוב בדיקת חיפוש מיוחדת למציאת תאי זרע בודדים עבור מטופלים שלא נמצאו בזרימתם תאי זרע בבדיקות זרע רגילות (אזואוספרמיה).נסיון אקדמי:

פוסט דוקטורט בנושא בידוד המרכיבים התורשתיים של תאים ביונקים- אוניברסיטת McMaster , קנדה.
PHD בביולוגיה מולקולרית, ביופיזיקה וביוכימיה - אוניברסיטת McMaster, קנדה.
תואר ראשון בביוכימיה- אוניברסיטת בר אילן, ישראל.
השכלה תיכונית בישיבת 'הישוב החדש' ובית הספר 'יבנה' שבחיפה.


פורומים אשר הרופא מנהל:

מאמרים של הרופא :

  • דווח על טעות
  • הדפס
  • צור קשר

אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ
infomed.co.il (הדפסה)