פרופ' יאיר ליאל

פרופ' יאיר ליאל

מנהל היחידה לאנדוקרינולוגיה בבית החולים סורוקה

קרא עוד אודות פרופ' יאיר ליאל >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

מרפאת "שבע עיניים", מגדלי הרכבת - באר שבע  
  • צרו קשר עם פרופ' יאיר ליאל
    צרו קשר עם פרופ' יאיר ליאל

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ’ יאיר ליאל, מומחה לאנדוקרינולוגיה ולרפואה פנימית, שימש שנים רבות מנהל היחידה לאנדוקרינולוגיה במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה שבבאר-שבע. אנדוקרינולוג עצמאי ב״מכבי שרותי בריאות״ (בקריית הממשלה בבאר-שבע). מקבל מבוטחים של כל קופות החולים, לרבות בהסדר ״מושלם״ עם ״שירותי בריאות כללית״ וביטוחים פרטיים, במרפאת ״שבע עיניים״ בבאר שבע (מגדלי הרכבת, טל׳ 08-6267777), ובמרפאת ״מרום״ בכפר סבא (דרך השרון 8, טל׳ 09-7441155). 

רקע אקדמי ומקצועי

פרופ’ יאיר ליאל, יליד הארץ, בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. את התמחותו ברפואה פנימית התחיל בבית חולים מאיר שבכפר-סבא, והשלים במרכז הרפואי סורוקה שבבאר-שבע. את התמחותו באנדוקרינולוגיה עשה בבי״ח סורוקה. בנוסף לכך, פרופ’ ליאל השתלם במטבוליזם סידן, וויטמין D ואוסטיאופורוזיס ב- Medical University of South Carolina וב- Massachusetts General Hospital שבארצות הברית. לפרופ׳ ליאל ניסיון רב באבחון וטיפול במחלות אנדוקריניות בכלל (למעט סוכרת), מחלות בלוטת המגן, הפרעות במשק הסידן, אוסטיאופורוזיס, מחלות יותרת המח (היפופיזה), מחלות יותרת הכליה (אדרנל), והפרעות הורמונליות הגורמות לירידה בחשק ובתפקוד המיני.

שייכות לאיגודים:

ההסתדרות הרפואית בישראלי (הר"י)

האגודה הישראלית לאנדוקרינולוגיה

American Endocrine Society

American Society for Bone and Mineral researchהצטרפו לאינדקס הרופאים!