עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
תשובה דר' אירנה ספקטור סרבנוגור 27/05/2012 20:18
  • שלום רב, אתה מתאר תופעות לוואי טיפוסיות של התרופה, אך נראה כי הרגישות שלך אליהן גבוהה במיוחד. באופן כללי, התופעות צפויות לחלוף תוך שבוע שבועיים והן לא מעידות על חוסר יעילות של התרופה. כמו כן הן לא מעידות על נזק כלשהו שהתרופה גורמת לגוף שלך. השפעתה של התרופה מתחילה כעבור 4-6 שבועות מתחילת הטיפול וכך ניתן להבין שהתקופה הראשונה של הטיפול היא לא פשוטה. במידה והתופעות בלתי נסבלות עבורך וגם ירידה במינון לא משפרת את המצב, כדאי לשקול מעבר לתכשיר אחר.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!