עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
תשובה דר' אירנה ספקטור סרבנוגור 27/05/2012 20:27
  • שלום רב, התופעות שתיארת לא נראות לי קשורות באופן ישיר לשינוי בטיפול התרופתי או לתופעות לוואי של התרופות. סביר להניח שמצבו הנפשי של הבן עדיין לא מאוזן ומתאפיין בתופעות שונות שאינן תוצאה ישירה של הטיפול שהוא נוטל או תופעות הלוואי שלו. באופן ספציפי - לניטין היא תרופת הרגעה מאותה הקבוצה כמו קלונקס, השפעתה היא דומה לקלונקס, אך יש הבדלים בין אנשים שונים. בכל מקרה, נראה לי שבשלב זה, חשובה להתייעץ עם הפסיכיאטר שמכיר את הבן ובעזרתו לתכנן המשך הטיפול.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!