עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
רידזין ונזקים באיזור העיניים יוני 28/05/2012 11:49
  • שלום, ממקורות ועדויות הבנתי שתרופה זה גורמת לבעיות בעינים / משקעים ברשתית . מדובר על מינונים נמוכים של פחות מ50MG אך בכל זאת הבנתי שזאת תופעה שקיימת בתרופה. אצטט את הנכתב לגבי התרופה מהמידע שמופיע לגביה באתר אינפומד: "תופעת הלוואי המשמעותית ביותר היא בעיות בעיניים (משקעים ברשתית)" רציתי להבין יותר על מה מדובר , הרי אף אחד מאיתנו לא ירצה לצאת עם פגיעה בלתי הפיכה באיזור העיניים. ובכלל אם תרופה זו גורמת לנזקים לאיזור העין יש לאסור את השימוש בה. תודה.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!