עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
תשובה דר' אירנה ספקטור סרבנוגור 29/08/2012 16:49
  • שלום רב, התיאור שלך מתאים לתיאור של הפרעת חרדה, כולל קשיי הנשימה. כמובן, חשובה לעבור הערכה של רופא משפחה ולשלול בעיות גופניות. מאחר והתגובה שלך לפקסט טובה, אך חלקית, מומלץ קודם כל לעלות מינון ורק במידה ועליה במינון לא תביא לשיפור, לשנות את כדור. הפסקת פאקסט יכולה לעורר לפרק זמן מוגבל תופעות דמויי חרדה (אני קוראת להן תופעות לוואי של הפסקה ולא תופעות גמילה, כי לא באמת מדובר בגמילה). התופעות חולפות תוך מספר ימים ולא מעידות על התדרדרות במצב הנפשי. יחד עם זאת, עם הפסקת הטיפול יש סיכוי לחזרתם של תסמיני חרדה, אך זה בדרך כלל קורה כעבור חודש חודשיים ולא באופן מיידי.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!