עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
תופעות לוואי לכדורי venla ציקי 25/10/2012 12:52
  • היתה תקופה שלקחתי מינון של 37.5צג, בגלל מצבי הרופא העלה לי את המינון ל75מג. אחרי תקופה של חודש אולי יותר התחילו לי דפיקות לב קבלתי מרופא המשפחה חצי כדור קרדיולוק, ובכל זה הדופק היה מהיר ,העלו לי לכדור שלם. פחות הרגשתי דפיקות. אך הרגשתי לא טובה מרגישה כאילו פרפורים בלב. אני לבדי הורדתי את המינון ל37.5מג זה יומיים שאני לוקחת רק כדור אחת והרגשתי הרבה יותר טובה, האם יכול להיות שבגלל הגברה של המינון הרגשתי כך, חוץ מזה אני מזיעה יותר מהרגיל. תודה מראש על התשובה

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!