עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
תופעות לוואי בירידיה במינון של סימבלטה דורון 10/12/2012 17:38
  • שלום רב ד"ר. אני מטופל בסימבטלה כ-120 מ"ג במשך קרוב לשנה. בעצת הרופא שלי הוחלט לרדת בעקביות ולאט לאט עד להפסקה מלאה. הכל הלך כשורה בעת ההפסקה ההדרגתית עד שהגעתי למינון של 30 מ"ג. בשבוע השני למינון של 30 מ"ג, התחילה לי תופעת לוואי קשה ביותר שהיא: הרגשה נוראית ביותר: לחצים כבדים בראש, סוג של סחרחורת אבל לא סחרחורת. מין סוג של כאילו הראש שלי לא נמצא במקום ועוד שנייה הראש עומד ליפול. הלחצים הם במצח. אני לא מצליח לתפקד ככה ואני לא הולך לעבודה בגלל זה. קשה לי אפילו לתאר את ההרגשה הזאת כי זה לא כאבי ראש או משהו בסגנון. פשוט לחצים מטורפים והרגשה כאילו בא לי לדפוק את הראש בקיר רק שזה יפסיק. התופעה הזאת נמשכת כבר שבוע וחצי. שאלתי היא, האם זה קשור להפחתה במינון של הסימבלטה? קראתי על תסמונת הגמילה מ-תרופות מסוג SSRI או SNRI וסימבלטה היא SNRI אז האם אני חווה כעת את תסמונת הגמילה? ואם כן, כמה זמן עד שזה יחלוף ? תודה מראש.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!