עמוד הבית > פורומים > היפנוזה : חרדות, פחדים וכאבים

פורום היפנוזה : חרדות, פחדים וכאבים

דר' מאיר נעמן

דר' מאיר נעמן למעלה מ-40 שנות עבודה מקצועית וקלינית, כפסיכולוג, מאבחן, מטפל, מנחה ומרצה, במגוון תפקידים מקצועיים בכירים.
עוד...

הודעה
מחבר
תאריך / שעה
חרדה ממעשה אנוכי אי רצון להמשיך לחיות מזה Eden 10/01/2015 18:08
 • שלום דר ! לאחרונה עשיתי טעות ושלחתי תמונה שלי ועוד תמונה של החזה שלי עם חזיה למישהי שאני לא מכירה. שהתבררה כלסבית. הצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא היה בטעות ! אני לא מצליחה לישון מההרגשה של עשיית טעות חיי ועל כך שבשניה כל הערכים שלי ירדו לטמיון אני מאמינה בערכים חברתיים גם במשפחה. אני לא אוכל לחיות עם עצמי אם מישהו יגלה את המעשה הזה וגם אני כבן אדם לא יספר את זה למשפחה שלי. סיפרתי למישהי על המקרה. אני חייבת לשכוח מהמקרה הזה זה השפיע מאוד על החיים שלי! אני לא יכולה לנהל סדר יום רגיל. אני מרגישה כמו ״זונה״ שכל העולם שלי יכול להתנפץ בשניה. אני צריכה לשכוח את המעשה ! הפנמתי אותו אני יודעת שזוהי הטעות שלי. ולא הייתי צריכה לדבר עם מישהי זרה ברשת. אם הבת שלי הייתה עושה אתזה הייתי גורמת לה לשכוח מכל דבר חברתי שהיא הייתה מכירה. בבקשה האם יש אפשרות אפשרות לטפל בזה בהיפנוזה בכך שאני ישכח אתזה. אם אני ישכח אתזה שמחת החיים שלי תחזור ואני לא אצטרך לחיות בפחד מהמחשבה לגבי כבוד וערכים שהתמוססו בשניה ! זה פוגע לי בלימודים. תודה רבה אשמח לתשובה ולפרטים !

דיכאון וחרדה וזיכרון אם קשיי הירדמות משה 12/08/2014 05:12
 • שלום אני מאובחן כסובל מחרדה טורדנית ודיכאון ומטופל בכדור לוסטרל חודש וקלונקס ומודל מזה ארבע שנים לא ישן טוב בלילות ואם קושי בריכוז ובזיכרון האם היפנוזה יכולה לעזור לי וגם להגמל מהכדורים בבקשה תחזרו אליי אני עובד עצות דחוף !!!

דיכאון וחרדה וזיכרון אם קשיי הירדמות משה 12/08/2014 05:11
 • שלום אני מאובחן כסובל מחרדה טורדנית ודיכאון ומטופל בכדור לוסטרל חודש וקלונקס ומודל מזה ארבע שנים לא ישן טוב בלילות ואם קושי בריכוז ובזיכרון האם היפנוזה יכולה לעזור לי וגם להגמל מהכדורים בבקשה תחזרו אליי אני עובד עצות דחוף !!!

המלצות למהפנט/ת אור 09/07/2014 00:44
 • היי אפשר לקבל המלצה למהפנט/ת טוב בתחום מקופת חולים מכבי

נשיכת שפתיים אמא 22/02/2014 08:08
 • שלום, התינוק שלי בן 5 חודשים התחיל לנשוך שפתיים. יש לציין שזהו תינוק שלא לוקח מוצץ ובשבוע האחרון התחיל טעימות ( אם זה קשור). אשמח לשמוע מה יכולה להיות הסיבה לכך ומה עליי לעשות. תודה

איננו עוסקים בבעיות של תינוקות וילדים.. דר' מאיר נעמן 22/02/2014 19:39
 • לאמא המודאגת עם כל ההערכה למחמאה שבעצם פנייתך אלינו, פורום זה אינו עוסק, לצערי וחוסר מומחיותי, בבעיות של תינוקות וילדים..

שימוש בהיפנוזה לטיפול בהתמכרות עידו 02/02/2014 14:08
 • שלום, רציתי לדעת האם ניתן/יעיל להשתמש בהיפונזה כדי לטפל בהתמכרות למין? אני בן 33 בזוגיות טובה (שלא חסר בה סקס טוב) וכבר כמה שנים ואני מוצא את עצמי מחפש את הריגוש בסקס מזדמן מחוץ לזוגיות. היו תקופות ששלטתי בזה יותר ונראה שלאחרונה אני שוב מאבד קצת שליטה בעניין. ואני לא אוהב את זה. מחוץ לזוגיות, מדובר על תדירות של פעם בשבועיים-שלושה. תודה, עידו

היפנוזה וטיפול בהתמכרויות בכלל ומין בפרט.. דר' מאיר נעמן 19/02/2014 23:34
 • עידו, כאמור מספר רב של פעמים..היפנוזה היא כלי טיפולי ולא תחליף לטיפול. ככלי היא טכניקה יעילה, ממוקדת, תכליתית ומתאימה ביותר למגוון רחב ביותר של קשיים ובעיות ובכללם גם התמכרויות שונות כולל התמכרות למין. אך גם היפנוזה אינה מעין ״הוקוס פוקוס״. היא עשויה בהחלט ובפועל לקצר תהליכים טיפוליים, במידה משמעותית ביותר ואף להועיל במקום שבו גישות וטכניקות אחרות כשלו מלעשות זאת. כללו של דבר היא בהחלט עשויה לעזור בטיפול בבעייתך.

היפנוזה ג'ק 23/01/2014 15:25
 • רוצה לשכוח אהובה לאחר שנגמר

היפנוזה כמשכיחת אהבות כושלות.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 24/01/2014 18:05
 • ג׳קי, הבנתי את רצונך. רבים מאיתנו רוצים בכך. מה השאלה ? ובכל זאת, להלן התשובה..היפנוזה היא כלי טיפולי, יעיל ביותר, העשוי לסייע משמעותית גם בעיבוד ו״איבוד״ זכרונות עצובים ובעייתיים. בעיקר, על ידי הקהייתם ושינוי ההתיחסות אליהם ..

ל"שכוח" אהובה ג'ק 28/01/2014 13:31
 • אז מה עושים , מה צריך לעשות

אז מה עושים..פונים לפסיכולוג מתאים המתמחה גם בהיפנוזה.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 01/02/2014 18:30
 • ג׳קי ניתן לאתר פסיכולוג מומחה להיפנוזה, באלפון המורשים להיפנוזה, באתר של משרד הבריאות, או באתר האגודה הישראלית להיפנוזה. אם לא תצליח לאתר, תוכל לפנות אליי בטלפון > 054-7549898

פחד לא נעים ממחשב ויקה 01/02/2014 12:43
 • שלום אני ויקה בת 17, מאז שהייתי קטנה ועד עכשיו יש לי פחד שקשור למחשב , למשל: כשאני מורידה תוכנה מהאינטרנט אני קופצת מהמחשב ובורחת , ואז מציצה בעין אחת איזה מודעה צצה לה במחשב , ואני מאוד נבהלת , או למשל אני נכנסת לאתר וקופצת לה פרסומת אני גם קופצת מהמחשב ומתרחקת מהכיסא עוצמת עיניים ממש חזק ומפחדת , ברגיל אני מתשמשת במחשב בלי סוף כל הזמן כמעט על מחשב לומדת והכל , אבל הבעיה הזאת די מדאיגה , הכל בסדר איתי ועם המחשב עד שמשהו קופץ , או באנר או פרסומת , תמיד יש לי את התחושה כאילו ״זהו וירוס השתלט על מחשב שלי״ ואני מתנהגת כמו ילדה קטנה ואני בת 17, זה מאוד לא נעים , אפילו אני מגיעה למצב בו אני מבקשת מאמא שלי לשמור על המחשב עד שיצוץ משהו כשמוריד משהו , ואז אני מציצה לאט לאט , זה מאוד לא נעים מה קורה בעצם? תודה!

המחשב אינו מכשף.. !! דר' (Psy.D) מאיר נעמן 01/02/2014 18:27
 • ויקה פחדך ייחודי מבחינת התוכן, אך די שכיח מבחינת התופעה..> סוג מסוים של נטייה לחרדה. לרוב יש סיכוי שתופעה כזו תחלוף מעצמה, אך כיון שזה כבר נמשך אצלך שנים, נראה לי שכדאי מאד לפנות לייעוץ והערכה מפורטים יותר אצל פסיכולוג קליני מתאים. בירור מעמיק של הסיבות האפשריות למצוקתך, עשוי כבר וכשלעצמו לעזור לך ובודאי גם יסופקו לך כלים מתאימים להתמודדות, מעב רל מה שניתן לעשות במסגרת הפורום.

אניזמוס רוני 27/01/2014 10:52
 • אני סובלת כבר כמה שנים מאניזמוס עם תסמונת המעי הרגיז. עברתי את הטיפול המקובל בביופידבק וגם טיפול רגשי ויוגה. אני מרגישה היום הרבה יותר טוב אבל עדיין אני לא מצליחה להתרוקן באופן מלא ואני מרגישה שיש לי פחד גדול לשחרר את השרירים בזמן התרוקנות. האם היפנוזה יכולה לעזור במקרה כזה? אם כן, מה תחום ההתמחות של המטפל צריך להיות כדי להתאים לבעיה? ואם אפשר המלצה למטפל כזה באזור המרכז

אניזמוס (עצירות), תסמונת המעי הרגיז והיפנוזה.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 27/01/2014 22:10
 • רוני היפנוזה היא כלי טיפולי יעיל ביותר, היכולה לעזור גם לגבי אניזמוס גם לתסמונת המעי הרגיז, כמו גם למגוון רחב ביותר של תסמונות רפואיות ופיזיולוגיות המועצמות או מושפעות מגורמים פסיכולוגיים ורגשיים. או במילים אחרות, כמעט לכל המצבים הרפואיים. המטפל יכול להיות, לפי סדר עדיפות יורד. פסיכולוג רפואי, או פסיכולוג קליני או פסיכיאטר, או רופא משפחה בעל מומחיות ורישיון של משרד הבריאות לעסוק בהיפנוזה. איננו יכולים להמליץ על מטפלים במסגרת הפורום. את יכולה לחפש מטפל מתאים באלפון המומחים להיפנוזה, הקיים באתר שלמשרד הבריאות, או באתר של הגודה הישראלית להיפנוזה.אם תתקשי באיתור, תוכלי גם לפנות אליי טלפונית (054-754-9898).

פחד קהל יוני 24/01/2014 13:00
 • האם אפשר לטפל בפחד קהל ע"י היפנוזה? יש לי פחד נוראי אני רועד דפיקות הלב מוגברות והקול שלי רועד הציעו לי טיפול ב nlp אבל זה משהו ארוך אפשר לפטור זאת ע"י היפנוזה? כמה מפגשים? על איזה עלות מדובר? תודה

פחד קהל והיפנוזה... דר' (Psy.D) מאיר נעמן 24/01/2014 18:11
 • כן יוני, היפנוזה היא אכן כלי טיפולי יעיל ביותר, גם להפחתה ושליטה במה שנקרא ״פחד קהל״. הטיפול אמור להיות ממוקד וקצר יחסית, אך הוא לא ״הוקוס פוקוס״ חד פעמי ומיידי וגם לא ניתן לקבוע מראש מספר הפגישות הצפוי, ללא היכרות מקצועית-אישית איתך ועם אישיותך. העלות שונה ממטפל למטפל, אך אינה אמורה להיות יותר גבוהה משמעותית מפגישת טיפול פסיכולוגי. להערכתי, זה צפוי לנוע בין 350 ל-500 ש״ח לפגישה, בממוצע.

שאלה חשובה- הסטרס ברכה 21/01/2014 08:35
 • עברתי תאונת דרכים נוראית האוטו שלי הלך טוטלוס ואני נבהלתי נורא והייתי בסטרס נוראי. עבר חודש וחצי וחליתי בזוסטר שלבקת חוגרת . משתגעת מכאבים .הרופאה אמרה שזה מהסטרס. האם יש קשר בין התאונה והזוסטר? מה עלי לעשות בכאבים הנוראיים ? תודה מראש ברכה

הקשר בין לחץ וטראומה עם כאבים.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 24/01/2014 18:00
 • ברכה, הן נאמר לך על ידי הרופאה שכאבייך והתמונות ממנה את סובלת קשורים כנראה ל-Stress. לחץ ומתח נפשי פוגמים ומחלישים את מערכת החיסון הנפשית והגופנית (!) ועלולים אכן לחולל או להעצים מגוון רחב של תסמונות וכאבים גופניים. באשר לכאבים, פעלי על פי עצת הרופאה ובמקביל את יכולה להסתייע בטיפול בהיפנוזה המוכח כיעיל ביותר להפחתת כאבים. בנוסף, נסי למתן, תגובותייך הריגשיות-מילוליות ולראות הכל כ״נוראי״ ו״משגע״. גם זה עשוי לסייע.

נשיכת שפתיים, פה וידיים ג 06/01/2014 19:08
 • אני בן 27, בריא ונורמלי מאז גיל 12-13 נהגתי לאכול/לכרסם את השפתיים, ולאכול את העור מסביב לציפורניים בידיים (לא כסיסת ציפורניים) גם עד שירד דם, לקראת גיל 17 בערך הצלחתי להיגמל מההתעסקות בידיים ובהדרגה התחלתי לנשוך ולאכול את הלחי הפנימית, דבר שגורם לי לא פעם גם לכאבים, הדבר מטריד אותי מאד כבר שנים ואני לא מצליח להפסיק עם זה עד היום. בשונה ממקרים של כסיסת ציפורניים למשל, ההרגל הזה מצריך יתר תשומת לב כי אין צורך אפילו להושיט את היד לפה..ולפעמים (אולי מתוך ההרגל) אני עושה זאת אפילו לא במודע (כמו למצמץ בעיניים כמעט). גם אמא שלי נוהגת לפעמים לאכול את השפתיים מאז שאני זוכר את עצמי, אך אצלה המצב עדין ביותר בהשוואה אליי אציין שגם אני וגם אמי אנחנו אנשים יחסית דאגנים וקצת קונטרול פריק בדברים מסויימים, ידוע לי שהתופעה נובעת לרוב מלחץ, מתחים, אולי מצוקות מודחקות אך איני מצליח להבין ממה בדיוק ואיך להפסיק. חשבתי ללכת לטיפול פסיכולוגי או גם היפנוזה אשמח לקבל עוד מידע, הכוונה ועצה האם היפנוזה כדאית במקרה הזה תודה רבה

שליטה באימפולסים והיפנוזה.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 11/01/2014 00:33
 • ג קשה לאבחן, רק על פי תיאורך, האם מדובר בקשיי שליטה בדחפים אימפולסיביים, או משהו הקשור בספקטרום (רצף) של תסמונת חרדתית אחרת. בכל מקרה, כוונתך ללכת לטיפול פסיכולוגי המשולב עם טיפול בהיפנוזה נראית לי כראויה ונכונה ביותר.

תודה ג 12/01/2014 20:31
 • תודה

היפוכונדריה לילי 22/03/2012 23:30
 • היי אני בת 20, אני היפוכונדרית בצורה מטורפת כל דבר שכואב לי אני בודקת מה זה אני מודאגת מכל דבר שעובר לי על הגוף. חייבת טיפול כללי כלשהו לבדוק שהכל תקין איתי. איך עושים את זה דרך איפה?

למה אתה לא עונה?? 05/04/2012 07:42
 • ?

היפוכונדריה דר' (Psy.D) מאיר נעמן 07/04/2012 20:46
 • לילי סליחה על העיכוב בתשובתי. להערכתי ולאחר שהגדרת בעייתך כ״היפוכונדריה״ (חרדה אובססיבית ממחלות), נראה שאת זקוקה לטיפול פסיכולוגי מתאים, של פסיכולוג קליני המתמחה בטיפול בחרדות, רצוי בטכניקות של היפנוזה ו-CBT (גישה התנהגותית-חשיבתית).. תוכלי לקבל טיפול מעין זה או במסגרת קופת החולים אליה את שייכת או באופן פרטי, ע״י חיפוש באתר של ״ האגודה הישראלית להיפנוזה״ או ע״י חיפוש מתאים ב״גוגל״. חג שמח

קבוצת תמיכה להיפוכונדריה אורטל 01/01/2014 18:17
 • ברשותכן כל ההיפוכונדריות למינהן, אשמח מאוד אם נוכל לפתוח קבוצת תמיכה אחת לשבוע, אולי השיתוף וההבנה זה מה שיעזור לנו. כל אדם אשר לא חווה את ההיפוכונדריה על "בשרו", לא מבין את הרגשת החוסר אונים שרוצים לרוץ לרופא באותו הרגע וחוסר הרוגע והשרפה מכפות הידיים ועד לחזה. התחושה שעולמנו חרב עלינו ומה יהיה עם משפחתנו כשאנו לא נהיה, הרגשת חוסר אונים וסבל בלתי פוסק. כנראה שאם אנחנו לא נעזור אחת לשנייה ונתמוך, אף אחד לא יעזור ולעולם לא יבין אותנו. כל מי שמעוניינת בקבוצת התמיכה, שתפנה אליי לאימייל בכתובת: בכתובת: ‏ortalh35@netvision.net.il‏ או לטלפון שלי: 050-8775955 ונקבע מקום ויום ונתחיל בשיתוף כדי שהסבל ירד קצת מאיתנו. שלכן, היפוכונדרית בצורה קשה.

קבוצת תמיכה להיפוכונדריה לילי 07/01/2014 13:04
 • הי, כל כך מבינה לליבך.... אנחנו מתכננות ליצור קבוצת תמיכה. צרי איתנו קשר....050-8775955

היפנוזה לטיפול בגלי חום ירדנה 26/12/2013 22:35
 • שלום, האם היפנוזה היא טיפול יעיל בגלי חום אשר נובעים משילוב של גיל מבוגר ונטילת תרופה לדיכוי אסטרוגן ? תודה.

היפנוזה וגלי חום דר' (Psy.D) מאיר נעמן 29/12/2013 09:16
 • ירדנה אין לי נסיון אישי-מקצועי בסוג זה של בעיה, אך רעיונית סביר בעיניי שאכן ניתן לסייע לסובלים מגלי חום, להקל על תחושתם ואף ״לצננה״. כמו כל תחושה פיזיולוגית (למשל, כאב) אחרת הניתנת לוויסות והשפעה בעזרת ההיפנוזה.

גלי חום ירדנה 29/12/2013 12:35
 • תודה רבה, ד"ר נעמן. אז יש אולי תקווה..... אם אכן - בכמה טיפולים יכול להיות מדובר ? (כמובן שאין לי מושג ירוק מה יכולה להיות העלות הכספית) בברכה, ירדנה

מידהו מכיר פסיכולוגית טובה המטפלת בהיפונזה מהמרכז שעובדת עם קופ"ח כללית? ענת 12/12/2013 16:01
 • שפוט אין ברשותי תקציב גדול ולא מצאתי רופאה מתאימה שעובדת עם כללית..

פסיכולוג/ית המטפל/ת בהיפנוזה, במסגרת קופ״ח דר' (Psy.D) מאיר נעמן 15/12/2013 00:07
 • ענת איננו יכולים להמליץ על שמות מטפלים במסגרת הפורום. להערכתי גם אין הרבה מטפלים (פסיכולוגים או פסיכאטרים), המורשים לטפל בהיפנוזה ופועלים גם במסגרת קופות החולים. תוכלי להסתייע באלפון המורשים להיפנוזה באתר של משרד הבריאות ו/או באלפון של ״האגודה הישראלית להיפנוזה״, או גם ובעיקר על ידי פנייה למוקד קופת החולים.

תודה דר' נעמן ענת 15/12/2013 12:23
 • חבל, לצערי טיפול שלא במסגרת הקופה הוא יקר מדי עבורי.

תנסי לאתר מישהו מתאים, בעזרת האלפון שהמלצתי לך.. ד"ר מאיר נעמן 15/12/2013 23:14
 • ענת תנסי לאתר מישהו מתאים, בעזרת האלפון שהמלצתי לך..

היפנוזה בילבי 12/11/2013 17:33
 • האם ניתן לבצע היפנוזה למי שנוטל תרופות כמו סרוקסט, לוריוון, ריטלין, מירו?

היפנוזה למי שנוטל תרופות פסיכיאטריות.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 14/11/2013 08:21
 • בילבי אין כל מניעה בטיפול בהיפנוזה, גם למי שנוטלים תרופות פסיכיאטריות ואחרות.

מקרה דחוף קארין 27/10/2013 14:07
 • שלום ד״ר בן זוגי סובל כבר שנתיים עם כאבים לא מובנים אנחנו עשינו קאת כל הבדיקות האפשריות והכל תקין יש לו כאבים חזקים בבטנו יש לו לחות גזים אי נחות באזור החזה אני כל כך מותשת כי לא יודעת למי לפנות שמעתי שיכול להיות שיש לו חרדות וכתוצאה יש לו את הסימנים האלו הוא הוריד 30 קילו ממשקלו .... הוא היה בן אדם בראי לחלוטין ... תגיד לי ד״ר יכול להיות שבהיפנוזה תוכל לעזור למצבו הנוחוכית ????

היפנוזה היא כלי טיפולי יעיל ביותר, גם למיחושים פסיכוסומטיים.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 14/11/2013 08:18
 • קארין היפנוזה היא כלי טיפולי יעיל ביותר, גם למיחושים פסיכוסומטיים שונים. כל פסיכולוג בעל רישיון לעסוק בהיפנוזה, יוכל, קרוב לודאי, לעזור לבעלך.

חרדות יובל 16/10/2013 18:12
 • שלום לך,האם יכול להיות שחרדה תגרום לכאב של ממש בראש באזור באוזניים?

חרדה וכאבי ראש.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 17/10/2013 00:13
 • יובל חרדות ומתח נפשי נילווה עלולים בהחלט לגרום לתגובות וכאבים פיזיולוגייםצשונים וביניהם כאבי ראש מסוגיםצשונים. יחד עם זאת, חשוב לבדוק העניין תחילה עם רופא מתאים לשלילה של גורם רפואי-ביולוגי אפשרי לסימפטומים שאתה מתאר.

חרדה יכולה לגרום או לתרום למגוון סימפטומים.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 14/11/2013 08:14
 • יובל חרדה יכולה לגרום או לתרום למגוון סימפטומים..ביניהם גם סימפטומים פיזיים שונים. אלא שכאשר מדובר בסימפטומים פיזיים, ראוי לפנות תחילה לבירור אצל רופא המשפחה, כדי לשלול ולוודא שאין סיבה ביולוגית אפשרית לסימפטומים.

שלום ד"ר דן 30/09/2013 13:06
 • היי, אם לפי דעתי אני מאבחן את עצמי כ לוקה בדיסוציאציה. החורים בזיכרון,הרגשת הערפל,כל בוקר לנסות לשלוף מהתת מודע את הדמות האסרטיבית והחזקה שכמוה אני רוצה להיות והכו.. אני יודע שעברתי התעעלות בעבר מההורים ואני לא זוכר כלום מהתקופה הזאת או מתקופות אחרות בחיים. מאוד קשה לחיות עם התופעה הזאת שלפעמים מגיעים למצבים של הרגשה של לפעול על אוטומט,זומבי. תמיד לשחק אותה שהכל בסדר אבל תחושת הריקנות מאוד חמורה,אני זר לעצמי. אני מבין הכל מאוחסן שם איפה שהוא. המח המורכב שלנו יצר מנגנון על מנת שלא נצתרך להתמודד עם אותו מידע מתך פחד להשתגע. השאלה היא האם כדי לגעת במידע הזה ?(הרי המח שלי לא סתם הדחיק אותו) לפתוח תיבת פנדורה שיכולה ליגרום לי להבין עד כמה אני לא נורמאלי עם בעיות נפשיות. השאלה השנייה אם כן האם יש טיפול יכול להעצים את הדמות הראשית (אותי) ולבנות ולחזק אותה שתוכל באמת להתמודד עם אותם בעיות מן העבר ולתת לי את היכול בחזרה לחוש תחושות ורגשות ולא ליראות את העולם כאילו הוא סרט שאני לפעמים מרגיש ממש לא שייך לשם. אם כן אני ישמח לשמוע המלצות על מומחים בתחום שיש באפשרותם גם לבצע היפנוזה... אשמח לקבל המצלה על הבן אדם המתאים אני מודע לכך שזה תחום מאוד מסובך ולא הרבה מתמחים או נודעים כמעט בתחום זה שמטפל באיזור צפת כרמיאל או קרית שמונה..?

לא ניתן להמליץ על שמות של מטפלים, במסגרת הפורום.. דר' (Psy.D) מאיר נעמן 03/10/2013 22:40
 • דן אני לא משוכנע שאבחנתך העצמית שהינך סובל מדיסוציאציה, אכן מבוססת ותקפה, די הצורך. בכל מקרה, החלטתך לפנות לטיפול פסיכולוגי על ידי מטפל שהינו גם מומחה -מורשה לטיפול בהיפנוזה, הינה טובה וראויה ביותר. לצערי, איננו מספקים שמות של מטפלים במסגרת הפורום. תוכל לאתר מטפל מתאים על ידי חיפוש מושכל ב״גוגל״, או באלפון שבאתר האגודה הישראלית להיפנוזה.

היפנוזה על שליטה בכעסים חודרה לין 28/09/2013 16:53
 • אני בחור בן 35 נוטל כדורים נוגדי דיכאון מפריע לי שאני לא שולט על הכעסים שלי שזה גם יכול לגרום להתקוטטות . הייתי רוצה לדעת אם קיימת סדנא לשליטה בכעסים. ואם יש טיפול בכדורים על שליטה בכעסים. או היפנוזה. אני סובל מזה פוטרתי בגלל חוסר שליטה על הפה שלי.אשמח לקבל אינפורמציה על טיפול בבעיה.

שליטה בכעסים והיפנוזה דר' (Psy.D) מאיר נעמן 03/10/2013 22:31
 • השליטה בכעסים הינה בעיה שכיחה ומוכרת. ועל אף היותה בעלת השלכות קשות לסובל ממנה ובעיקר לסביבתו, ניתן לטפל בה. היפנוזה היא אחד הכלים הטיפוליים היותר יעילים כדי לטפל בה, אם במגרת טיפול פרטני ואם בשילוב עם סדנאות מתאימות ל״היפנוזה עצמית״ ואחרות. במקרים קשים במיוחד יש ומשלבים בטיפול גם טיפול פסיכיאטרי -תרופתי. עם מטויבציה אמיתית ואותנטית, ניתן בהחלט להגיע לתוצאות טיפוליות משמעותיות.

לרופאים בתחום היפנוזה : חרדות, פחדים וכאבים

הצטרפו לאינדקס הרופאים!