דלג לתוכן

פענוח הולטר לב

פורום הפרעות קצב לב

ד"ר גיא רוזן

ד"ר גיא רוזן

מנהל היחידה להפרעות קצב לב במרכז הרפואי ע״ש הלל יפה בחדרה. ניסיון קליני ואקדמי: ניסיון רב בקרדיולוגיה והפרעות קצב לב במרכזים המובילים בארץ ובארה״ב.ניסיון רב בכל סוגי האבלציות לטיפול בהפרעות קצב לב שונות והשתלת המכשירים השונים כולל מנטרי קצב לב תת עוריים, קוצבים ודפיברילטורים.מייסד שירות ייחודי לטיפול בפרפור פרוזדורים במרכז הרפואי פדה, פוריה.שותף לתכנון והקמה של מסלול לבירור מהיר למטופלים עם אירועי עלפון חוזרים בביה״ח שיבא, תל השומר.שותף לפיתוח ובחינה של טכנולוגיות חדישות בתחום הצריבה להפרעות קצב לב.ד"ר רוזן פרסם מאמרים רבים בתחום הקרדיולוגיה והפרעות קצב לב. תחומי מחקר: - פרפור פרוזדורים: ניטור מתקדם, שיטות וטכנולוגיות חדישות לצריבה של הפרפור - מגמות בביצוע פעולות בתחום הפרעות קצב לב והסיכונים שלהם לאורך השנים  073-7023420
רופאים בתחום
ד"ר רואי בייגל
ד"ר רואי בייגל קרדיולוגיה
ד"ר דניאל מונקיאר
ד"ר דניאל מונקיאר קרדיולוגיה
ד"ר גבריאל גרינברג
ד"ר גבריאל גרינברג קרדיולוגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםקרדיולוגיה וצנתור לב

בפורום קרדיולוגיה וצנתור לב ניתן להתייעץ עם ד"ר גבריאל גרינברג, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קרדיולוגיה וצנתור לב

פורוםמחלות לב נשים

בפורום מחלות לב נשים ניתן להתייעץ עם ד"ר אביטל פורטר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מחלות לב נשים

פורוםקרום הלב פריקרד

בפורום קרום הלב פריקרד ניתן להתייעץ עם פרופ' יהודה אדלר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קרום הלב פריקרד

פורוםהפרעות קצב לב

בפורום הפרעות קצב לב ניתן להתייעץ עם ד"ר גיא רוזן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפרעות קצב לב

פורוםניתוחי לב

בפורום ניתוחי לב ניתן להתייעץ עם ד"ר דוד יעקובי, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום ניתוחי לב
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו