בית חולים אסותא

סניפים:
בית חולים אסותא
הברזל 20, רמת החיל תל אביב יפו

טלפון: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
טלפון נוסף: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

אסותא ראשון לציון
מזל אליעזר 13 א.ת ראשון לציון
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

אסותא פתח תקוה
שפיגל 3 פתח תקוה
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
פקס:

אסותא חיפה
קניון לב המפרץ חיפה
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

אסותא באר שבע
שדרות יצחק רגר 11, "מגדל 7", קומה 5 באר שבע
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

אסותא אשקלון
הגבורה 3 מרכז נפתי אשקלון
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

הצג עוד...
"אסותא – מרכזים רפואיים" היא רשת בתי החולים הפרטיים הגדולה, המתקדמת והמובילה בישראל, הכוללת 5 בתי חולים בפריסה ארצית (מחיפה ועד באר שבע) ועוד 7 מרפאות ומכונים רפואיים המספקים מגוון רחב של שירותי בריאות – למבוטחי כל קופות החולים ולמטופלים פרטיים.

רופאי "אסותא" מבצעים מדי שנה 85 אלף ניתוחים , כ- 650 אלף בדיקות וטיפולים אמבולטוריים, 235 אלף בדיקות דימות (כמו רנטגן, CT וכד'), קרוב ל-5,000 צנתורים אבחוניים וטיפוליים ומספר דומה של טיפולי הפרייה חוץ גופית (IVF) – מה שהופך את יחידת ה-IVF ב"אסותא" לגדולה מסוגה בעולם.

סטנדרט הטיפול ב"אסותא" הוא הגבוה ביותר בישראל, וכך גם רמות הבטיחות והבקרה על הפעילות הרפואית: אין עוד בית חולים בישראל שבו עובדים רק רופאים מומחים ומנוסים; שלכל מטופל ומטופל מוקדשת תשומת לב כה אישית ומדוקדקת, ונשמרת זכות הבחירה במנתח שיבצע בו את הפרוצדורה, ואפילו בבחירת המרדים; וששיעור הזיהומים בו הוא כל כך נמוך (הקטן ביותר מבין כל בתי החולים).

מערכות המידע של "אסותא" עברו מהפכת מיחשוב חסרת תקדים בהיקפה, שאין לה כמעט אח ורע בעולם, ובתי החולים והמכונים של "אסותא" הם כיום הממוחשבים והמתקדמים ביותר טכנולוגית בישראל – ברמה גבוהה לאין ערוך בהשוואה לכל בית חולים אחר. הדבר מאפשר לנו לשפר ולייעל עוד יותר את השירות הניתן ללקוחותינו.

אנחנו ב"אסותא" לא חוסכים כל מאמץ כדי שהמטופלים שלנו יקבלו לא רק את השירות הרפואי הטוב ביותר – אלא גם בתנאים המלונאיים המפנקים ביותר: פרט לבניית ביה"ח החדש והמפואר של אסותא ברמת החי"ל, אנחנו שוקדים כל העת על שדרוג ושיפור התנאים הפיסיים שלנו, כך שחוויית הטיפול תהיה נעימה ונוחה ככל הניתן.
עובד עם:

כללית מושלםמכבי שירותי בריאותשירותי בריאות כללית

נותן חוות דעת רפואית חוו"ד רפואית
מקבל פרטי מקבל פרטי

  • דווח על טעות
  • הדפס


הצטרפו לאינדקס הרופאים!