מרכז רפואי אסף הרופא
איזורים: אזור השפלה, אזור המרכז
סניפים:
מרכז רפואי אסף הרופא
צריפין

טלפון: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
טלפון נוסף: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון

המרכז הרפואי אסף הרופא הינו בית חולים האוניברסיטאי הממשלתי השלישי בגודלו בישראל והמרכזי באזור השפלה. את מרפאות החוץ, המיון, מחלקות האישפוז והיולדות, מגבים עשרות מחלקות, מכונים, מרפאות ומעבדות בכל תת ההתמחויות הרפואיות. מאחורי היחס האישי והמחויבות לאבחון וטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, עומדים כ-3,400 רופאים, חוקרים, אנשי מקצועות רפואה נלווים, צוות סיעוד ואנשי מנהלה, העובדים יחד בשירות הרפואה ובריאות הפרט ללא גבולות שפה ודת.

למן היום הראשון להקמתו, לפני למעלה מ-60 שנים, חרט המרכז הרפואי אסף הרופא על דגלו את נושא המצוינות. את רוב הזמן מקדיש המרכז הרפואי לטיפול באלו הזקוקים לכך, וכן פועל גם בתחומי מחקר אקדמיים שונים, בהקמת מרפאות חדשות ובגיוס טובי הרופאים לשורותינו. מאות אלפי מטופלים מרוצים יכולים להעיד על כך!

אסטרטגיית המרכז הרפואי להקמת וטיפוח מוקדי מצוינות, מביאה לביקוש רחב של שירותיו על-ידי למעלה ממיליון איש, המקבלים טיפול מקצועי ומיטבי, כמו גם על-ידי רופאים מצוינים, המבקשים להשתייך אליו.
בנוסף להיותו מרכז רפואי מודרני, מתקדם ואקדמי, מקפיד הצוות הרפואי על יחס אישי למטופלים ובני משפחותיהם, כמו גם שימור אווירה חמה ושיתופית בין אנשי הצוות. אווירה זו מייחדת ומבדלת את אסף הרופא ממרכזים רפואיים אחרים ומהווה מרכיב חשוב ביחסים החמים והאישיים שהוא מקיים עם מטופליו.
מחלקות המרכז הרפואי מסונפות באופן רשמי לבית הספר לרפואה ע"ש "סאקלר" באוניברסיטת תל אביב. לרופאים רבים במחלקות אסף הרופא מינוי אקדמי בפקולטה לרפואה. במרכז הרפואי נערכים מחקרים בסיסיים וקליניים, חלקם במסגרת מחקרים בינלאומיים. ממצאי המחקרים הנבחרים מוצגים בכנסים לאומיים ובינלאומיים יוקרתיים ומתפרסמים בעיתונות המדעית הבינלאומית.  • דווח על טעות
  • הדפס


הצטרפו לאינדקס הרופאים!