בי"ח הדסה הר הצופים
איזורים: אזור ירושלים

לאתר האינטרנט
סניפים:
בי"ח הדסה הר הצופים
ירושלים

טלפון: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
טלפון נוסף: לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
פקס:

הדסה הציבה את הסטנדרטים למצוינות ברפואה בישראל עוד מראשית ימיה.

רשימה ארוכה ומרשימה של הישגים לאורך השנים מעידה על חזונה של שהדסה ועל השליחות שנטלה על עצמה.
כיום, המרכז הרפואי הדסה בירושלים ממשיך לפעול למען עולם טוב יותר באמצעות טיפול, חינוך ומחקר רפואיים.

בתי החולים של הדסה בירושלים הנם ספינת הדגל של ארגון נשים ציוניות הדסה באמריקה שהוא ארגון הנשים הגדול ביותר והארגון הציוני הגדול ותר בצפון אמריקה.

המרכז הרפואי הדסה כולל שני בתי חולים אוניברסיטאיים. האחד על הר- הצופים והשני בעין- כרם. בתי חולים אלו מכילים 1000 מיטות, 31 חדרי ניתוח, 9 יחידות טיפול נמרץ ייעודיות וחמישה בתי ספר למקצועות רפואה הנמצאים בבעלות וניהול משותפים של הדסה והאוניברסיטה העברית.

בתי החולים של הדסה מציעים מערכת ענפה של שירותים רפואיים מתקדמים, מספקים תוכניות רפואיות לקהילה, מקיימים מרפאות חוץ בירושלים, מודיעין ובית שמש וכן מרפאות לאבחון וייעוץ רפואי במרכז ירושלים ובתל- אביב.

כ-5,000 עובדות ועובדי הדסה- 800 רופאים, 2,200 אחיות, 500 אנשי מקצועות פרא- רפואיים ו1,500 אנשי משק ומנהלה- מביאים מזור ותקווה לאנשי האזור ומעבר לו.

הדסה מקיימת רפואה יישומית (transnational medicine) – שילוב של מכשור רפואי וציוד ניתוחי מתקדמים, יחד עם מחקר רב תחומי מוביל ופעילויות פיתוח רפואי. רופאי הדסה לוקחים את הבעיות הרפואיות של מטופליהם אל המעבדה, מתמודדים איתן תוך בדיקת פתרונות אפשריים ובוחנים הנחות יסוד באמצעות ניסויים קליניים. כל זאת, על מנת לחזור אל המטופלים עם אבחון או הצעה לטיפול רפואי ממוקד.

במשך למעלה מתשעה עשורים הדסה הגישה ידה לכל, ללא אבחנה בין גזע, דת או מוצא אתני. אנשים מכל מדינות האזור פונים להדסה בתקווה לקבל סיוע וטיפול רפואי מציל חיים. הם מטופלים לצידם של חולים ממדינות אגן הים התיכון, אירופה, אמריקה הלטינית וארה"ב.מקבל פרטי מקבל פרטי

  • דווח על טעות
  • הדפס


הצטרפו לאינדקס הרופאים!