שאלה - מי הם המועמדים הטובים ביותר לניתוח עיבוי שפתיים ?

השאלה:
מי הם המועמדים הטובים ביותר לניתוח עיבוי שפתיים?


תשובה:

אנשים שמצבם הבריאותי הכללי טוב. אצל אנשים שסובלים מהרפס אוראלי (הרפס של הפה), מהצטלקות, או ממחלות מסוימות כמו סוכרת, זאבת, בעיות ברקמות החיבוריות, או בעיות בקרישת הדם, לא תמיד ניתן לבצע עיבוי שפתיים

כמו בכל ניתוח קוסמטי אחר, עיבוי שפתיים הוא הליך שדורש אחריות רבה. המטופל עצמו, הוא האדם היחיד שיכול לקבוע אם מוכן לביצוע הניתוח. במאמר שלהלן נפרט את סוגי הזריקות והשתלים הפופולאריים ביותר. מידע זה הוא סקירה כללית בלבד ואינו יכול להחליף התייעצות עם רופא. לאחר שבוחרים רופא, מחליטים ביחד איתו, איזו מהאפשרויות הקיימות היא המתאימה ביותר למטופל הספציפי.

מועמדים טובים לעבור עיבוי שפתיים, הם אנשים שהציפיות שלהם לגבי תוצאות הטיפול הן מציאותיות. זריקות ושתלים יכולים להדגיש את השפתיים ולשפר את המראה הטבעי, אך הם אינם אמורים לבצע שינוי קיצוני במראה.

כמו בכל הליך רפואי, חשוב שהמטופל יידע את הרופא לגבי אלרגיות שהוא סובל מהן ולגבי תרופות שהוא נוטל. כמו כן, לעתים יש צורך לספר לרופא את ההיסטוריה הרפואית. מחלות ובעיות בריאותיות מסוימות עלולות להגביר את הסיכון לסיבוכים, כמו למשל קרישי דם, סוכרת או בעיות במחזור הדם. גם בקרב מעשנים עלולים להיגרם סיבוכים.


רופאים ומכונים בפוקוס

הצטרפו לאינדקס הרופאים!