דלג לתוכן

כאבים ברגליים אחרי כמותרפיה

מאת: מערכת אינפומד
תאריך פרסום: 08/03/2007
1 דקות קריאה

שאלה:

אני סובלת מלימפומה עם ממאירות נמוכה. לפני חודשיים סיימתי סדרה של שמונה טיפולים. אחרי הטיפול הרביעי התחלתי לסבול מכאבי רגליים והכאבים נמשכים עד עתה. כמו כן, כואב לי בעצמות הידיים. האם יש קשר בין הטיפול לבין הכאבים?

תשובה:

לא ציינת בפנייתך בדיוק מאיזה סוג לימפומה את סובלת, מהו הטיפול התרופתי אותו קיבלת, ומה היה פרק הזמן אותו קיבלת את הטיפול. באופן כללי, ישנן תרופות כמותרפיות שניתנות לטיפולים בסוגים שונים של לימפומות אשר יכולות לגרום נזק למערכת העצבים הפריפרית, ויכולות לגרום לתסמינים כמו תחושת "בעירה" וכאבים בכפות הרגליים והידיים, בעיות ביציבה ובשיווי משקל ועוד. אני ממליץ לך לפנות לרופא אשר מטפל בך כדי שיוכל להמליץ על המשך טיפול מתאים. בברכה, ד"ר עידו ווליניץ - אינפומד
רופאים בתחום
ד"ר עמית עזריאל
ד"ר עמית עזריאל נוירוכירורגיה
פרופ' ארנון ויז'ניצר
פרופ' ארנון ויז'ניצר יילוד וגינקולוגיה, רפואת נשים
ד"ר זיגמונד רוטמן
ד"ר זיגמונד רוטמן נוירוכירורגיה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו