פרופ' אסתר עזיזי

מומחית לרפואת עור ומין. רפואת עור כללית, עוסקת באבחון, טיפול ומניעה של נזקי שמש לעור

מרפאות:
SPOT CLINIC הנחושת 10 קומה 5, רמת החייל תל אביב יפו
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
פקס:
הרצל 52,צרפתי סנטראל, מרפאת מומחים, קומת הכניסה ראשון לציון
טלפון:לחצו כאן לקבלת מספר הטלפון
שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד/ת עם:

AIG איילון אליהו ביטוח ישיר דיקלה הכשרת הישוב הפניקס הראל כלל בריאות כללית מושלם מגדל מכבי שירותי בריאות מנורה מבטחים קופ קופ
  • דווח על טעות
  • הדפס
  • צור קשר

דרג רופא זה

שירות -

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה -

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות -

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא?

תיאור:

מומחית לרפואת עור ומין. רפואת עור כללית, עוסקת באבחון, טיפול ומניעה של נזקי שמש לעור. אונקולוגיה דרמטולוגית, אבחון שומות, נגעים קדם-סרטניים וסרטניים, תוך שימוש בשיטות בלתי פולשניות (דרמוסקופיה, מיפוי שומות דיגיטלי ועוד) טיפול ומעקב אחר חולי מלנומה ממאירה וגידולי עור סרטניים אחרים.


פוטותראפיה (טיפול במחלות עור באמצעות חשיפה לקרינת שמש).

כחוקרת וקלינאית בעלת מוניטין בינלאומי בתחום משמשת למעלה מ- 20 שנה יועצת האגודה למלחמה בסרטן, משרד הבריאות, קצין רפואה ראשי, וארגונים בינלאומיים בנושא מניעה ואבחון מוקדם של סרטן עור ומלנומה ממאירה.
במישור האקדמי משמשת בעשור האחרון חוקרת ראשית וראש הקבוצה הישראלית בקונסורציום הבינלאומי GENOMEL, המקיימת קשר הדוק עם חולים ומשפחות בהן אובחנו 2 או יותר מקרים של מלנומה ממאירה של העור, כתוצאה מנטיה גנטית להפגע במחלה.

מנהלת את פורום מלנומה והסרת שומות ב- infomed

תחומי הטיפול של פרופ' עזיזי:
אבחון שומות ונגעים קדם-סרטניים וסרטניים בעור, כולל מיפוי שומות ודרמוסקופיה דיגיטלית , אבחון מוקדם של מלנומה וסרטן עור, רגישות לקרינת שמש, נזקים מחשיפה תעסוקתית לקרינת שמש, שימוש במסנני קרינה למיניהם, פוטותראפיה, לימפומות של העור, קאפושי סארקומה, פסוריאזיס, אקנה, פטרת העור, ורפואת עור כללית

בדיקות שמבצעת פרופ' עזיזי:
דרמוסקופיה לאבחון מוקדם של שומות אטיפיות, נגעים קדם סרטניים וסרטניים בעור, מיפוי שומות דיגיטלי, צילומים דרמוסקופים דיגיטלים למעקב אחר שינויים במספר ובמבנה השומות לאורך זמן לצורך אבחון מוקדם של מלנומה ממאירה של העור.

נסיון אקדמי:

בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית ובעלת רשיון מומחה לרפואת עור מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות הרפואית בישראל. עם סיום ההתמחות במחלקת עור במרכז הרפואי שיבא השתלמות נוספת בתחום הפוטודרמטולוגיה והאונקולוגיה הדרמטולוגית במרכז הרפואי סנט ג'והן של אוניברסיטת לונדון ובמרכז הסרטן מ.ד.אנדרסן של אוניברסיטת טקסס ביוסטון,

פרסים

קרן גרמניה ישראל, קרן השוק האירופי המשותף (FP6), קרן המדען הראשי, משרד הבריאות, הועדה לפעולה מונעת של משרד העבודה והרווחה ועוד.

שייכות לאיגודים

• ההסתדרות הרפואית הישראלית (הר"י)
• האיגוד הישראלי לדרמטולוגיה
• הארגון האירופאי למחקר וטיפול בסרטן – קבוצת המלנומה (EORTC)
• האגודה הישראלית למלחמה בסרטן - חבר המנהלים
• קונסורציום ה- GENOMEL לחקר מלנומה משפחתית (www.genomel.org)
• החברה לחקר מלנומה (www.societymelanomaresearch.org)
• החברה הבינלאומית לדרמוסקופיה (IDS)


הצג טלפון פרופ' אסתר עזיזי

בריאות זה אינפומד – אתר רפואה המקיף בישראל
infomed.co.il (הדפסה)