שרון וייספלד

שרון וייספלד

קרא עוד אודות שרון וייספלד >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

שחף 31 - הוד השרון  
  • צרו קשר עם שרון וייספלד
    צרו קשר עם שרון וייספלד

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

ה"אני מאמין" שלי: • תמיד קיימות אופציות ופתרונות למצבי מצוקה בהם אנו נתונים. • ללא שיפוטיות- בהליכה משותפת יד ביד, תוך הענקת תמיכה ועזרה, אני מחזקת במטופלי את האמונה ביכולתם לשנות ולהשתנות. • הדרך הטיפולית תלווה תמיד בהקשבה אמיתית, בעשיית סדר במחשבות ובסדרי חיים, בהענקת כלים להתמודדות- כלים שיותאמו לכל אחד באופן אישי. • אין מטופל אחד דומה לשני ואין זוגיות או משפחה הדומה לאחרת. לפיכך אין דרך פעולה אחת מתאימה לכולם. • תפקידו של הטיפול אינו "מציאת אשמים", אלא זיהוי הבעיה ומציאת הפתרון שיביא לשינוי, לצמיחה וגדילה.

נסיון אקדמי:

ארגז הכלים האקדמי והמקצועי שלי כולל תואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת סנטה קלרה שבקליפורניה ארה"ב,ובנוסף- תואר שני נוסף במנהל עסקים ותואר ראשון עם התמחות בשיטות הוראה והערכה בחינוך.
במהלך שהותי בארה"ב התמחיתי בטיפול בתחום הזוגי והמשפחתי והייתי תלמידתו של אחד מהמומחים העולמיים הגדולים בתחום – פרופסור ג'ון גוטמן. גישתו של פרופסור גוטמן נסמכת על למעלה מ-40 שנות מחקר אמפירי.
לאחר כעשור בארה"ב חזרתי עם משפחתי לישראל. בארץ הוספתי תחומי התמחות נוספים: פסיכותרפיה ממוקדת שינוי, טיפול בטראומות וטיפול נרטיבי עם ילדים.
במשך חמש השנים הראשונות בארץ טיפלתי באופן פרטי וכחברת צוות קליני, מטפלת ומרצה במכון 'שינוי' שבבעלותה של ד"ר נברו.הצטרפו לאינדקס הרופאים!