מרפאה וטרינרית צהלה- נווה שרת

מרפאה וטרינרית צהלה- נווה שרת

קרא עוד אודות מרפאה וטרינרית צהלה- נווה שרת >
תחום ראשי: וטרינרים
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

עיר שמש 35 - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם מרפאה וטרינרית צהלה- נווה שרת
    צרו קשר עם מרפאה וטרינרית צהלה- נווה שרת

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

השירותים הניתנים במרפאה:

המרפאה נותנת את מלוא השירותים במרפאה ובנוסף גם ביקורי בית במצב חירום - 24 שעות ביממה.

במרפאה קיים ציוד איבחון מתקדם כמו רנטגן דיגיטלי, מכשיר לספירת דם (CBC) וביוכימיה, בדיקות שתן, מכשיר לבדיקת לחץ תוך עיני (טונומטר) ואופטלמוסקופ לבדיקות עיניים, מכשיר הרדמה בגז, מכשיר לעצירת דימומים לפרוצדורות כירורגיות (קאוטר), מוניטור לב ומד סטורציה לניתוחים ועוד.

המרפאה נמצאת בתל אביב אך מקבלת לקוחות מכל רחבי הארץ, כמו כן המרפאה עובדת עם עמותות נבחרות 

שירותים המוצעים במרפאה: חיסונים שגרתיים, חיסוני שעלת לפי דרישה ובדיקות תקופתיות לחיות המחמד, גם אם הן בריאות. במידה ויש סימנים של תחלואה, אנחנו מאבחנים באמצעות לקיחת היסטוריה מקיפה, בדיקה גופנית מלאה ואם נדרש, בדיקות דם ו\או צילומי רנטגן או אולטרא סאונד. כמו כן, נעשים במקום ניתוחים שגרתיים כמו סירוסים ועיקורים כאשר אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים והבטוחים ביותר ושואפים להגיע גם למראה קוסמטי איכותי בסוף הפרוצדורות. אנחנו מבצעים גם ניקויי שיניים ועקירות עם ציוד יעודי, בהרדמה וללא כאב. רופאינו מבצעים גם פרוצדורות מורכבות יותר כדוגמאת הסרת גידולים עוריים או בטניים, ניתוחי עפעפיים ועיניים ופרוצדורות חירומיות מצילות חיים כמו הוצאת גופים זרים מהקיבה או המעי.הצטרפו לאינדקס הרופאים!