רחל  פוגל

רחל פוגל

קרא עוד אודות רחל פוגל >
תחום משני:
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

חיים גלעד 3 - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם רחל פוגל
    התייעצו עכשיו עם רחל פוגל

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

רחל פוגל - פסיכולוגית חינוכית מומחית. בעלת תואר MA בפסיכולוגיה חינוכית אוניברסיטת בר אילן. מטפלת ומדריכה בתחום המשפחתי, הזוגי והפרטני. מתמקדת בגישת הטיפול הנרטיבי.

נסיון אקדמי:

בשנת 1981 סיימתי לימודי תואר שני (MA ) בפסיכולוגיה חינוכית-טיפולית, באוניברסיטת בר- אילן ובשנת 1984 הוסמכתי כמומחית בפסיכולוגיה חינוכית מטעם משרד הבריאות. (מ.ר 1676). בשנת 1991 הוסמכתי כמטפלת משפחתית וזוגית וכמדריכה בטיפול משפחתי וזוגי מטעם האגודה הישראלית לטיפול במשפחה בזוג ובפרט. (רישיון מס' 64 כמטפלת משפחתית ורישיון מס' 47 כמדריכה בטיפול משפחתי וזוגי).

שייכות לאיגודים:

בשנים 1979-1988 עבדתי כפסיכולוגית חינוכית בשרות הפסיכולוגי של עיריית גבעתיים. במסגרת זו שמשתי כפסיכולוגית של בתי ספר וגני ילדים במסגרות החינוך הרגיל ובמסגרות החינוך המיוחד. בין השנים 1984 ל- 2011 שימשתי כחברת צוות ומנהלת-שותפה במכון ברקאי בתל אביב, המכשיר מטפלים תוך התמחות בטיפול זוגי ומשפחתי ובגישה הנרטיבית.

במסגרת העבודה במכון הייתי שותפה להכשרתם של מטפלים משפחתיים, זוגיים ונרטיביים רבים במסגרת תכנית ההוראה וההדרכה שהתקיימו במכון, הן בהוראה תיאורטית בקורסים שהתקיימו והן בהנחיית והדרכת מטפלים במסגרות של פרקטיקום לטיפול משפחתי, זוגי ונרטיבי.

בנוסף לכך, לימדתי נושאים טיפוליים רבים במסגרות שונות בארץ, כמו באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת "בן גוריון" בבאר שבע, במכללת תל-חי, בבתי חולים פסיכיאטריים, במרפאות לבריאות הנפש, בשירותים פסיכולוגיים חינוכיים ברחבי הארץ, בשרותי רווחה ועוד.

במהלך השנים השתתפתי כמרצה ומנחת סדנאות מקצועיות בכנסים שונים במסגרת האגודה לטיפול משפחתי, בכנסים של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל, בכנסים של הפסיכולוגים החינוכיים וההתפתחותיים, בכנסים לטיפול נרטיבי ועוד . במסגרת המכון גם הייתי שותפה לארגון כנסים וסדנאות מקצועיים של מומחים מחו"ל בנושא טיפול משפחתי וטיפול נרטיבי.

במקביל לעבודתי במכון ברקאי, ניהלתי קליניקה פרטית בפתח- תקוה ובתל אביב ובמסגרתה טיפלתי במשפחות, זוגות ויחידים. בדצמבר 2011 התחלתי לעבוד ב"מרכז שחף"- מרכז לטיפול ומיגור הפרעות אכילה. מרכז זה מעניק טיפול פרטני ומשפחתי ליחידים ומשפחות המתמודדים עם הפרעות אכילה. במסגרת זו לצד העבודה הטיפולית אני שותפה להכשרת המטפלים הצעירים במרכז בטיפול נרטיבי.

נוסף לכך, אני ממשיכה בעבודתי הטיפולית במסגרת קליניקות פרטיות הממוקמות בתל אביב ובפתח תקוה, כמו גם בהדרכה והכשרת מטפלים משפחתיים וזוגיים ובהוראת הנושאים הטיפוליים בהם התמחיתי במשך השנים. לאורך שנות העבודה הרבות הרביתי ללמוד ולהשתלם בתחומים טיפוליים שונים עם מורים ומנחים מהארץ ומחו"ל, מתוך שאיפה להמשיך להתפתח ולהתעדכן בשיטות עבודה טיפוליות חדשות ובחידושים בתחום הטיפולי.הצטרפו לאינדקס הרופאים!