שלי  ברעם מירוז

שלי ברעם מירוז

קרא עוד אודות שלי ברעם מירוז >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

  • התייעצו עכשיו עם שלי ברעם מירוז
    התייעצו עכשיו עם שלי ברעם מירוז

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

שלום לכם, שמי שלי ברעם - אני מורה רוחנית ומטפלת קלינית מוסמכת (M.A) העוסקת מזה 15 שנים בטיפול נפשי ורוחני, פרטני וזוגי, על פי שיטות ייחודיות שפיתחתי, ומתמחה בקשר שבין פסיכולוגיה ורוחניות. אני מרצה על הגישות המקוריות שלי - לקהל הרחב, לקהל רוחני, לנשים ולהורים. מחברת הספר "המסע אל תבונת הנסתר - מדריך להתפתחות רוחנית", בהוצאת גִּלְגָּל, שנכתב בהשראה רוחנית גבוהה, ונמצא כיום בחנויות הספרים, וכותבת מאמרים בנושאי רוח בערוץ הניו-אייג' באתר NRG מעריב. הטיפול הנפשי והרוחני מסייע במגוון רחב של קשיים, בעיות והתלבטויות כגון: מתחים, לחצים וחרדות דיכאון משברי חיים קשים בעיות ביחסים בין-אישיים תחושות של בדידות קיומית וחוסר משמעות בחיים חיפוש נתיב חיים רוחני להזמנת הרצאות או תיאום פגישת ייעוץ התקשרו - 052-3682061

נסיון אקדמי:

הכשרתי האקדמית כוללת שלושה תארים:
תואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה - מהאוניברסיטה העברית בירושלים. (בהצטיינות)
תואר ראשון בעבודה סוציאלית - מאוניברסיטת תל אביב. (בהצטיינות)
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית - מאוניברסיטת חיפה.

לימודים נוספים
קורס לטיפול בילדים ונוער - אוניברסיטת בר-אילן.
קורס להדרכת סטודנטים בעבודה סוציאלית - אוניברסיטת תל אביב.
לימודי בודהיזם ומדיטצית ויפאסנה - המרכז לרפואת גופנפש ברמת השרון.

שייכות לאיגודים:

נסיון בעבודה ובהדרכה
אני עוסקת בעבודה טיפולית משנת 1995.
במשך שבע שנים - עד שנת 2002 עבדתי במסגרת שירותי הרווחה בתל אביב בטיפול בנוער ובמבוגרים, ושימשתי גם כעובדת סוציאלית בבית ספר תיכון. עבודתי כללה טיפולים רגשיים פרטניים לנוער ומבוגרים, טיפולים זוגיים, טיפולים דיאדיים (להורה וילד), וטיפולים משפחתיים.
במהלך עבודתי בשירותי הרווחה עסקתי בהדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית, וכעובדת בכירה - גם בהדרכת עובדים בלשכת הרווחה עצמה.
במסגרת עבודתי טיפלתי במצוקות שונות - בנוער ומבוגרים שעברו התעללות פיסית, רגשית ו/או מינית, הזנחה פיסית, שימוש בסמים, הפרעות אכילה, חרדה, דיכאון, ועוד.

לפני כשתיים עשרה שנים התחלתי לעבור תהליך התפתחות רוחנית אישי, אשר סייע לי הן בפיתוח שיטת טיפול רוחנית ייחודית - הכוללת בתוכה בסיס של טיפול נפשי קונבנציונלי בשילוב של אלמנטים רוחניים והן בכתיבת הספר "המסע אל תבונת הנסתר - מדריך להתפתחות רוחנית", אשר יצא לאור בשנת 2005, בהוצאת גִּלְגָּל.
בשנים האחרונות האחרונות אני עובדת בקליניקה פרטית, ומטפלת בלקוחות על פי שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי, כותבת מאמרים בנושאי רוח באתר NRG מעריב בערוץ הניו-אייג', ומרצה בתחומי ההתמחות שלי.הצטרפו לאינדקס הרופאים!