ד"ר אמיר קרשנוביץ'

ד"ר אמיר קרשנוביץ'

מנהל היחידה לנוירוכירורגיה ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

קרא עוד אודות ד"ר אמיר קרשנוביץ' >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

זבוטינסקי 3 ( medspace) - רעננה  
מצדה 7 בניין בסר 4 (medical J ) - בני ברק  
מרכז שניידר לרפואת ילדים, פתח תקוה  
  • צרו קשר עם ד"ר אמיר קרשנוביץ'
    צרו קשר עם ד"ר אמיר קרשנוביץ'

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
  • ערבית
  • ספרדית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

ד"ר אמיר קרשנוביץ' מנהל היחידה לנוירוכירורגיה ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז אוקטובר 2017

בעבר, ניהל את היחידה לנורירוכירורגיה ילדים במרכז רפואי גייסינגר בפנסילבניה, ארה"ב מספטמבר 2009 ועד ספטמבר 2017  ו- Clinical Associate Professor  באוניברסיטת Temple בפילדלפיה, ארה"ב מיאנואר 2016 עד דצמבר 2018. 

ד"ר אמיר קרשנוביץ’ ממוחה לניתוחים להסרת גידולי מוח מורכבים בילדים, גידולים בחוט השידרה, בניתוחי אפילפסיה, מום כיארי וסירינגומיאליה, ניתוחי אנדוסקופים מוחיים להידרוצפלוס וציסטות ארכנוידאליות, ניתוחים להתקנת דלפים חדרים להידרוצפלוס (VP shunt), ניתוחים לעוויתוח (משאבות בקלופן) ו- selective dorsal rhizotomy , קראניוסינוסטוסיס, קראניופלסטיקה, מומים מולדים של עמוד השידרה כמו ספינה ביפידה ושחרור עגינת חוט השידרה, תיקון אנצפלוצלים, ניתוחים להפראות בתנועה כמו דיסטוניה בשיטת Deep Brain Stimulation, ניתוחים למחלת מויה מויה ומומים של כלי דם מוחיים כמו קברנומה ו- AVM. 

ד"ר קרשנוביץ’ מייעץ בנושאים כמו פלגיוצפליה תנוחתית (השטחה של הגולגולת של התינוק), מומים ופטולוגיות שמתגלות במהלך ההריון (יעוץ טרום לידה), וממצאים מוחיים ושל חוט השידרה הקראים.

ד"ר קרשנוביץ’ פרסם מאמרים רבים בעיתונים ראשים בינלאומיים בנושאים של גידולי מוח, אנדוסקופיה, ציסטות ארכנוידאליות, ניתוחים לאפילפסיה, טראומה, מום כיארי, סירינגומיאליה, הידרוצפלוס, קראניוסינוסטוסיס ופלגיוצפליה, עגינת ושחרור חוט השידרה, מומים של כלי דם מוחיים ולחץ תוך גולגולתי מוגבר.

נסיון אקדמי:

ד"ר קרשנוביץ’ בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה הלאומית אוטונומית של מקסיקו, שבמקסיקו סיטי.

השלים התמחות בנוירוכירורגיה בבית החולים בילינסון, במרכז רפואי רבין.

במהלך השנים 2007-2008 עשה תת התמחות בנוירוכירורגיה ילדים ב- Children’s Medical Center, Dallas שבטקסאס (University of Texas Southwestern), ארצות הברית.

במהלך השנים 2008-2009 עשה תת התמחות שניה בנוירוכיורגיה פונקציונאלית להפראות תנועה ולאפילפסיה, במרכז הרפואי של- University of Washington, Seattle, בארה"ב.

כמוכן, בין השנים 2014-2016 השלים ד"ר קרשנוביץ’ תואר שני במנהל מערכות בריאות ב-  Ohio University, בארה"ב. 


מאמרים מפורסמים:


הצטרפו לאינדקס הרופאים!