פרופ' זמיר הלפרן

פרופ' זמיר הלפרן

מנהל המערך לדרכי העיכול בביה"ח איכילוב

קרא עוד אודות פרופ' זמיר הלפרן >
תחום ראשי: גסטרואנטרולוגיה
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

גסטרומד, ויצמן 14 - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם פרופ' זמיר הלפרן
    צרו קשר עם פרופ' זמיר הלפרן

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ' זמיר הלפרן, רופא מומחה למחלות דרכי העיכול, מחלות כבד ולרפואה פנימית, מנהל את המערך המשולב לדרכי העיכול במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב) המרכז את מכון גסטרו, מחלקה פנימית ואת היחידה לתזונה קלינית ופועל יחד עם מעבדת מחקר המסועפת לאוניברסיטת תל אביב.

שטחי עיסוק עיקריים: מחלות דרכי העיכול והכבד, אנדוסקופיה מתקדמת, סרטן המעי הגס, מחלות מעי דלקתיות, מחלות הושט, הפרעות בתנועתיות ותפקודיות של מערכת העיכול, מחלות כבד, מרה ולבלב.

פרופ' זמיר הלפרן הוא פרופ' חבר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב וכן ממונה על הקתדרה לגסטרואנטרולוגיה ע"ש המהנדס גרמניס וד"ר קאופמן. כמו כן מכהן כיושב ראש המועצה הלאומית לגסטרו מחלות כבד ותזונה.

בעבר, פרופ' זמיר הלפרן ניהל את המכון הגסטרואנטרולוגי של המרכז הרפואי תל אביב וכיהן בתפקידים באיגודים וחברות שונים: יו"ר החברה לחקר הכבד, יו"ר האיגוד לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד בישראל ויו"ר הועדה המייעצת לתזונה ליד משרד הבריאות והחקלאות. 

שייכות לאיגודים:

חבר האיגוד לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד בישראל. הצטרפו לאינדקס הרופאים!