• התייעצו עכשיו עם אודליה אראל
    התייעצו עכשיו עם אודליה אראל
-
שלח >

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

תקציר אודות הרופא :

דרג מטפל זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?

מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של המטפל ?

תיאור:

פסיכולוגית בהתמחות רפואית וחינוכית. מטפלת במבוגרים, נוער וילדים וכן עוסקת בהדרכות הורים ובהדרכת צוותים חינוכיים. בעלת ניסיון עשיר בטיפול באנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות (כגון: סרטן, מחלות מעיים, פיברומיאלגיה, סכרת ועוד) ובליווי בני זוגם ובני משפחתם. בעלת ניסיון עשיר בטיפול במצבי משבר, חרדה, פוביות, דיכאון, נפגעי תאונות דרכים ופוסט טראומה. הטיפולים עוסקים בגיוס הכוחות של האדם וחיזוק חוסנו המנטלי, מציאת אסטרטגיות להתמודדות עם המצב המשברי בו נתון ושיפור רווחתו הנפשית. הטיפולים מותאמים לצרכי המטופל ומשולבים טכניקות טיפוליות מבוססות מחקרים כגון EMDR, CBT, דימיון מודרך. בעלת קליניקה פרטית בקיבוץ עין-דור אשר בעמק יזרעאל.

נסיון אקדמי:

M.A בפסיכולוגיה רפואית. B.A במדעי ההתנהגות. מטפלת מוסמכת ב- EMDR

שייכות לאיגודים:

2012- היום- פסיכולוגית בבי"ח "זיו". מתן מענה פסיכולוגי לכלל מחלקות ביה"ח. התמקצעות בעבודה עם אנשים המתמודדים עם סרטן החל משלב האבחנה, הטיפולים והחזרה לתפקוד. 2005-2012- פסיכולוגית בשירותים פסיכולוגים חינוכיים שונים. עבודה בבתי ספר וגני ילדים. אבחון וטיפול בילדים ונוער, הדרכות הורים והדרכות צוותים חינוכיים. 2008-2011- פסיכולוגית במרכז "משאבים" המתמחה בטיפול בחרדה ופוסט טראומה. התמקצעות במתן טיפולים קצרי מועד וממוקדים המשלבים טכניקות טיפוליות המבוססות מחקרית (כגון: EMDR, PE).אינפומד בריאות דיגיטלית בע"מ
infomed.co.il (הדפסה)