ד"ר נתן ברנד

ד"ר נתן ברנד

מייסד היחידה לנוירולוגית ילדים ומתבגרים במרכז הרפואי שיבא. לשעבר מנהל המכון להתפחות

קרא עוד אודות ד"ר נתן ברנד >
ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

רמת אביב ג' - תל אביב יפו  
  • צרו קשר עם ד"ר נתן ברנד
    צרו קשר עם ד"ר נתן ברנד

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

ד"ר נתן ברנד, מהמייסדים של מקצוע נוירולוגית הילדים בישראל. נושא ארבעת תארי מומחה בישראל (נוירולוגיית ילדים ומבוגרים, רפואת ילדים והתפתחות הילד) וכן תארי מומחה בארצות הברית בנוירולוגית ילדים ומבוגרים.

ד"ר נתן ברנד הורה והכשיר חלק מהנוירולוגים לילדים ומומחי ההתפתחות מהמובילים בישראל וכן סטודנטים לרפואה. כיום מלמד בפקולטה לרפואה בצפת.

שטחי עיסוק עיקריים של ד"ר נתן ברנד: הפרעות קשב, כאבי ראש, אפילפסיה, ליקויי שפה ותקשורת (כולל ASD), טיקים, בעיות שינה וכן בעל התעניינות ייחודית בשימוש מושכל תרופתי/התנהגותי להפרעות קשב והפרעות נלוות. עניין בהתפתחות מוחית עוברית והשלכותיה וכן במצבים נוירולוגיים מורכבים בילדים, כולל אפילפסיה של ילדים.

במסגרת הכשרתו של ד"ר נתן ברנד בנוירולוגיית מבוגרים, עוסק בליווי ילדים ומתבגרים עד לבגרות, כולל הפרעות קשב במבוגרים צעירים. עם זאת, ד"ר ברנד עוסק רבות בהערכות נוירוהתפתחותיות בילדים ובפעוטות ומפרש באופן עצמאי הדמיות MRI ותרשימי EEG. 

ד"ר נתן ברנד עמד בראש איגוד רופאי הילדים ובראש החברה הישראלית לפדיאטריה קלינית. כמו כן, שימש כבוחן מטעם המועצה המדעית ומתן תארי מומחה בנוירולוגיית ילדים, התפתחות ילדים ופסיכיאטרית ילדים. עמד בראש ועדות הכרה למכונים ויחידות נוירולוגית לילדים.

מאושר ע"י כל קופות החולים והביטוחים המשלימים לצרכי החזר תשלום.

נסיון אקדמי:

בוגר בית הספר לרפואה בירושלים. מוסמך בית ספר זה בביוכימיה בהצטיינות.

התמחות ברפואת ילדים, במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר. בו שימש בהמשך כמנהל היחידה לנוירולוגית ילדים והמכון להתפתחות הילד.

התמחות בנוירולוגיית ילדים, UCLA, ארה"ב. שם שימש גם כפרופ' אורח.הצטרפו לאינדקס הרופאים!