כך תעשו זאת נכון: המדריך לסופר-פודאי המתחיל

מזונות העל נחשבים למרכיבים המזינים ביותר ומחקרים אף מצאו כי ביכולתם לשפר סימפטומים של מחלות שונות. מהם יתרונותיהם וכיצד ניתן לשלבם בתזונה היומית? מומחית מסבירה
כתבה פרסומית כתבת חסותסופרפוד – “מזונות העל”, הנם מזונות צמחיים, טבעיים, ארוגניים ועוצמתיים ביותר בעלי יכולות ריפוי והזנה רבות, הנחשבים למרוכזים ולמזינים ביותר בנמצא על פני כדור הארץ ומחקרים אף מצאו כי מדובר במזונות הבריאים, הטבעיים והאיכותיים הקיימים כיום. ביכולתם של אלה לשפר סימפטומים של כמעט כל מחלה ולעודד את רמת האנרגיה והחיוניות בגופנו. בין היתר הם מגבירים את יצור הסרוטונין, מעוררים את המיניות ותומכים בניקוי רעלים מהגוף, הם מזינים את צרכי הגוף לחלבון, לוויטמינים, למינרלים ולחומצות שומן חיוניות והם מהווים מקור מצוין לנוגדי חמצון, חומצות אמינו, אנזימים וקו- אנזימים. מזונות העל הם הבחירה האופטימלית לחיזוק המערכת החיסונית ולשיפור הבריאות הכללית. מדוע חשוב לצרוך את מזונות העל וכיצד הם מסייעים להיגמל מהתמכרויות שונות? כל התשובות מדוע כדאי לצרוך סופרפוד?

"מזונות העל” מזינים אותנו ברמה עמוקה ביותר. הם מאפשרים לנו לקבל יותר ערכים תזונתיים בפחות כמות מזון. מזונות אלה תורמים לתפקוד אברי גוף שונים, לרבות המוח, העצמות, השרירים, העור, הציפורניים, הלב, הריאות, הכבד, הכליות , מערכת הרבייה, הלבלב והמערכת החיסונית. הם מאזנים ותומכים בשינוי תזונה לקויה לתזונה טבעית. מאחר  ו”מזונות העל” הנם טבעיים, הם גם מספקים שפע של אלמנטים סינרגיסטים ופועלים בהרמוניה בגוף האדם באופן שהמדענים עדיין לא הבינו באופן מלא.


 “מזונות העל” טובים לא רק לבריאות האדם , הם גם תומכים בשמירה על האקולוגיה של כדור הארץ. צריכתם מעודדת חקלאות אורגנית ושימוש הולם באדמה. סביר להניח שבצריכת “מזונות על” לאורך זמן נקודת המבט לחיים ולטבע משתנה. העולם הופך לנגד עניינו למקום מדהים יותר מאי פעם וליבנו מתמלא בהערכה לבריאה.
מזונות העל” מזינים אותנו ברמה עמוקה ביותר. הם מאפשרים לנו לקבל יותר ערכים תזונתיים בפחות כמות מזוןכיצד ניתן לשלב מזונות על בתזונה היומית?

למעשה, הדרך הטובה ביותר להיגמל  או להפחית את הצורך והחשקים למזון לא בריא, היא באמצעות הוספה של יותר מזון בריא לתזונה. כאשר אנו פועלים כך, תומכים המזונות הבריאים בשינוי הרגלי התזונה בצורה מאוזנת יותר. בהוספת “מזונות על” עוצמתיים אלו לתזונה, האדם מאבד באופן טבעי תשוקה למזונות לא בריאים. שילובם כחלק בלתי נפרד מהתזונה היומית מסייע לגוף לספוג ערכים תזונתיים רבים ומפחית את התשוקה למזון מעובד ותעשייתי וכן לאכילת יתר. 


אומינה קדמי, מובילת תנועת הסופר פוד בישראל, גורסת כי הדרך הטובה ביותר לשינוי התזונה הינה שילוב הדרגתי של מזונות העל. בצורה זו, הגוף מתאזן  והחשקים למזון ממכר ומתועש יורדים ובהדרגה אף נעלמים באופן טבעי וללא מאמץ. הזנת הגוף במזונות סופר פוד הינה המפתח ליצירת שינוי אמיתי בתזונה. 
קדמי: הדרך הטובה ביותר לשינוי בתזונה הינה שילוב הדרגתי של מזונות העל 


מניקוי רעלים ועד לחופש מהתמכרויות: 3  דרכים לאימוץ אורח חיים בריא

1. ניקוי הגוף מרעלים 

הנדבך הראשון והמשמעותי בכניסה ובשמירה על אורח חיים בריא הוא השמירה על גוף נקי מרעלים. באורח החיים המודרני לא ניתן למנוע הצטברות של רעלים בגופנו ולכן חשוב לסייע לגוף לנקז את הרעלים החוצה. סופר-פודאים אדוקים ימליצו לעשות זאת באמצעות באמצעות צום מיצים בתדירות של לפחות אחת לשנה או יום ניקוי וריענון אחת לחודש. התהליך המבורך הזה מאתחל למעשה את גופנו והוא הבסיס שלנו לכניסה לאורח החיים הבריא.קראו עוד: סופר - פוד: 5 מזונות- על שאתם חייבים להכיר2. תזונה

בבסיס אורח חיים בריא עומדת התזונה המאוזנת. תזונה טבעית, של מזון לא מעובד. הקפידו להעניק לגופכם את המזון הטוב ביותר שקיים ולשלב מזונות חדשים ובריאים בחייכם. שימרו על עקרונות האכילה הבריאה, לרבות הגבלת כמויות, הקפדה על איכות המזון ושמירה על מודעות לתזונתכם. 3. חופש מהתמכרויות 

אחד הסממנים הבולטים לאורח חיים בריא היא יכולתנו שלא להיות מונעים מכל סוג של התמכרות. היותנו “בעלי הבית” ובעלי יכולת בחירה האמתית. כאשר אנו פועלים ממצב זה אנו חשים עוצמה ובטחון ביכולות הפנימיות של גופנו לעשות את הבחירות הנכונות לנו, ממקום מאוזן ואותנטי. גמילה מאכילה רגשית, מקפה, מסוכר ואלכוהול וסיגריות הם נקודת תפנית חשובה בחייכם. גם עיסוק בפעילות גופנית, שהייה בטבע ומדיטציה יסייעו לכם בדרכם לאמץ אורח חיים בריא ומאוזן יותר.הכותבת היא אומינה קדמי, מובילת תנועת הסופרפוד בארץ ובעולם ובעלת ספריית התוכן הגדולה ביותר בישראל בנושא הנגישה באתר האינטרנט -  http://www.umina.co.il/ פורומים ניקוי רעלים ותזונה טבעית

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
מכשיר אדים מרפאים אלמוג ביטון 18/02/2020 12:29
הרעלת מתכות כבדות קורל ארביב 04/02/2020 12:42
  • כימיקלים מה הטיפול ... אני זסובלת מהרעלה קשה אשמח לקבל פרטים

  • + הוסף תגובה
שום שחור מנשה 24/01/2020 20:54
  • האם שום שחור משפר את איכות החומרים המועילים בשום ואת ספיגתם? איזו כמות יומית מומלצת?

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!