כנס קיימות בבריאות 2017 : ועידת הפסגה של יזמות הבריאות בישראל

מומחים ובכירים מתחומי הבריאות, האקדמיה והתעשיה יפגשו זו השנה הרביעית במפגש השנתי של פורום Reboot. מי משתתף, מי ידבר ועל מה?
כתבה פרסומית כתבת חסות


תאריך עדכון: 18/09/2017פורום Reboot אשר הוקם בשנת 2014 הוא יוזמה לתועלת הציבור, שמטרתה לקדם את נושא הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח בריאות בת-קיימא בישראל. הפורום מורכב מקהילה רחבה של כ-600 מומחים ובכירים, הפועלים בהתנדבות במטרה לעודד שיתוף פעולה חוצה מגזרים ותעשיות, לזהות אתגרים ולהטמיע פתרונות שיביאו לשינוי ושיפור המערכת. לשם כך, הוא גם מפעיל חממת בריאות ייחודית להתנעה של יוזמות ופרוייקטים.


הכינוס השנתי של פורום Reboot בשיתוף עיתון גלובס ופורטל הבריאות infomed, יחתום שנה של פעילות ענפה ופורייה ובו יידונו, בנאומי בזק, אתגרי הקיימות של מערכת הבריאות בישראל, לצד פתרונות יצירתיים והכרזה על 'יוזמת הבריאות של ישראל לשנת 2017' ושאר הזוכים בתחרות והרצאות מעוררות השראה.


הכינוס, בהנחיית מיה אלחלל-לבבי, מיועד לחברי הפורום ומוזמנים ויחבר, זו השנה הרביעית, בין מומחים ובכירים ממערכת הבריאות, מקבלי החלטות, אנשי אקדמיה ותעשייה, חוקרי מדעי החיים, יזמי ומשקיעי מד-טק ונציגי ציבור.


חלקו הראשון של הכנס יוקדש לבעיות ובו בכירים ממערכת הבריאות, התעשייה, האקדמיה, התקשורת ו"החולה מהמסדרון" יציגו, בנאום בזק של חמש דקות, בעיה אחת של מערכת הבריאות ומה לדעתם צריך לעשות כדי להתמודד עימה.
הכינוס השנתי של פורום ריבוט, יציג מגוון פתרונות יצירתיים לאתגרי הקיימות של מערכת הבריאות הישראלית 
חלקו השני של הכנס יוקדש ל'בריאות בת קיימא בישראל', 'יוזמת הבריאות המובילה לשנת 2017' - חשיפת היוזמות הזוכות מתוך יותר מ-200 שהשתתפו בתחרות, ופורום ייעוץ ופתרונות ליזמים בהשתתפות הקהל.


בחלקו השלישי והמסכם של הכנס תתקיים סדרת הרצאות קצרות ומעוררות השראה בנושא "איך הופכים את הבלתי אפשרי - לאפשרי?", מפי יזמים ומחוללי שינוי בבריאות ורפואה בישראל, שהצליחו להביא לשינוי אמיתי והוכיחו שיש סיבה לאופטימיות. 


בין הדוברים בכנס יהיו שר הבריאות יעקב ליצמן,  מנכ"ל מכבי שרותי בריאות רן סער, פרופ' עודד שוסיוב מהאוניברסיטה העברית, פרופ' דן אריאלי מאוניברסיטת Duke, פרופ' רן בליצר יו"ר החברה הישראלית לאיכות ברפואה, ד"ר סיוון גושן מהמרכז הרפואי פוריה, שמוליק בן יעקב יו"ר האגודה לזכויות החולה בישראל, גיא תבורי עובד סוציאלי מהמרכז הרפואי ת"א ומנכ"ל עמותת חולים, השחקנית והקומיקאית-מאלתרת אלינור סלע, כתב הבריאות של "גלובס" שי ניב, יזמים ומומחי חדשנות כמו: ארי מנור, איילת קרסו, אורי שעשוע ועוד.


הכנס ייערך ב-13 ליוני במלון David Intercontinental בתל-אביב, והוא פתוח לחברי הפורום ומוזמנים, כאשר ההשתתפות מותנית ברישום. לחצו כאן לפרטים נוספים.פורומים ביטוחי בריאות וסיעוד

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
החרגה של גב תחתון ירון 09/01/2020 14:16
 • שלום, שקלתי לעבור חברת ביטוח בריאות, אבל מאז הפוליסה הקודמת התגלה אצלי בקע בגב התחתון. חברת הביטוח רוצה להחריג את הגב התחתון בניתוחים - זה אומר שכל ניתוח שיתבצע בגב התחתון לא יהיה מכוסה, אבל אם יהיו בעיות אחרות שאולי קשורות לבקע הנ"ל - זה כן מכוסה. הם מתעקשים שאין סיכוי שארצה לנתח את זה מעולם, ולכן לא כדאי לתת להחרגה הזאת להפריע לי. מה דעתך? האם זו החרגה קריטית?

 • + הוסף תגובה
החרגת גב תחתון קובי גרינברגר 11/01/2020 22:51
 • היי ירון, ממליץ לך להישאר באותה חברת ביטוח שבה את מבוטח בתנאים רגילים וללא כל מגבלות ולא לעבור לחברה אחרת שבה יש לך הגבלה הקשורה בצורה ישירה או עקיפה לניתוח ו/או לטיפול מחליף ניתוח הקשור לגב תחתון רק בריאות בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח - הבית שלך

 • + הוסף תגובה
האם סוכנות ביטוח "לפידים" מוכרת? אמינה? אורית 24/04/2018 16:02
 • האם סוכנות ביטוח "לפידים" מוכרת? אמינה? קיבלתי הצעה לביטוח, כרגע אני בחברה אחרת

 • + הוסף תגובה
המלצה על סוכנות לביטוח לפידים אורית חיון 11/06/2018 15:17
ביטוחים אמירן יקיר 08/08/2019 12:04
 • עשו לי השבוע בדיקה בתיק של כל המשפחה עזרו לי מאד עבדתי מול בחור בשם דוד ואורי מאד מקצועיים ונחמדים. ממליץ למי שיש לו בעיות בביטוחים

 • + הוסף תגובה
סוכן לפידים דביר 20/12/2019 12:56
 • שלום אורית. אני מנהל תיקי לקוחות בסוכנות לפידים. שמח לראות שאת מבררת על החברה שלנו. אם מעוניינת בשירות שלנו ולקבל את הביטוח בעל התנאים הכי טובים והמחיר הכי משתלם עבורך אנא השאירי הודעה עם שם והמילה "ביטוח" ואני אחזור אלייך. דביר - 0587788562 המשך יום נפלא!

 • + הוסף תגובה
החזר כספי מהביטוח בעקבות ניתוח אורי 19/11/2019 12:08
 • שלום, לאחרונה עברתי ניתוח באופן פרטי אצל מנתח שהוא לא בהסדר עם החברת ביטוח שאני מבוטח שם באופן פרטי (איילון). מה שרציתי לדעת זה למה ההחזר הכספי על הניתוח למנתח הוא סך הכל עד לתקרה של 3300 שח כאשר יש ניתוחים שהם מעל ל 15,000 שח? הם כמובן הוציאו התחייבות לכיסוי כל הדברים שמסביב כולל אישפוז, אבל ההחזר על הניתוח הוא מאוד נמוך. האם זה כך בכל חברות הביטוח?? לטענתם זה ההחזר תקרה שהם משלמים לרופאים בין אם הם בהסדר או לא.

 • + הוסף תגובה
החזר כספי מחברת הביטוח בעקבות ניתוח קובי גרינברגר 22/11/2019 00:30
 • היי אורי, לפי תנאי הפוליסה, במידה ובחרת הרופא שלא בהסדר עם חברת הביטוח הם ישלמו לך לפי התעריף שהם היו משלמים לרופא שההסדר איתם ולפי סוג הניתוח שעברת. יש לציין שהסכום ההחזר שונה מחברה לחברה. להבא, אם חלילה תצטרך לעבור בעתיד ניתוח, מציע לך לבצע את הבדיקה מול חברת הביטוח לפני שאתה מבצע את הניתוח, על מנת שתוכל לדעת מה הסכום שהם ישלמו לך על רופא שלא בהסדר איתם ותחליט אם ההחזר מתאים לך או לא. בכל מקרה תמיד תוכל לבחור רופא שבהסדר איתם ואז הכיסוי יהיה מלא וישיר על חשבון חברת הביטוח, זאת בהנחה שיש לך פוליסת בריאות המכסה את כל הניתוחים מהשקל הראשון. רק בריאות בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח - הבית שלך

 • + הוסף תגובה
כתב שירות לטיפולים פסיכולוגים קובי גרינברגר 23/11/2019 21:08
 • היי ניבר, כתב שירות טיפולים פסיכולוגים כולל מספר פגישות בשנה עם פסיכולוג מורשה או עובד סוציאלי קליני, והוא אמור לתת כיסוי לכל בעיה אישית רפואית ולא רק לאירוע רפואי קשה. יש חברות שמרחיבות את הכיסוי ומאפשרות פגישות נוספות בעת אירוע רפואי קשה כפי שזה מוגדר ורשום בכתב השירות. בהנחה שזה הכיסוי שיש לך ופנית לפסיכולוג מורשה עקב סיבה רפואית שציינת לא ברור למה חברת הביטוח דחתה את תביעתך. למעשה, בכדי לקבל החזר מחברת הביטוח מספיק שיהיה רשום על הקבלה "ייעוץ פסיכולוגי". ואין צורך להיכנס לפרטי הטיפול שרשמת. במידה וסיבת הדחייה נובעת מכך שפנית לפסיכולוג לא קליני אז לטעמי הדחייה נכונה ומוצדקת. אם אתה חושב שקופחת ניתן לפנות לפניות הציבור בקישור המצורף ולהתלונן על כך https://mof.gov.il/hon/Consumer-Information/Pages/Public-Inquiries.aspx בהצלחה בברכה, קובי גרינברגר שחם ביטוח - הבית שלך

 • + הוסף תגובה
הביטוח המשתלם ביותר. דביר 20/12/2019 12:53
 • ישנה בדיקה שעורכת כמה דקות שעורכת סקר - שוק מול כל חברות הביטוח לגבי התנאים והמחירים לביטוח פרטיים. כך שתוכל למצוא את התנאים הכי טובים, ובמחיר הכי משתלם עבורך. אם מעוניין תשאיר הודעה עם שם והמילה "ביטוח" ואחזור אליך. דביר - 0587788562

 • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!