פרופ' מיכאל שכטר

פרופ' מיכאל שכטר

קרדיולוג בכיר במכון הלב במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר

קרא עוד אודות פרופ' מיכאל שכטר >
לאתר הרופא לאתר הרופא ליצירת קשר מספר מקשר

מרפאות :

אחד העם 14 דירה 103 - רמת גן  
אחד העם 14 דירה 103 - רמת גן  
  • צרו קשר עם פרופ' מיכאל שכטר
    התייעצו עכשיו עם פרופ' מיכאל שכטר

לתשומת ליבך, לאחר מילוי הטופס, הפנייה תועבר למערך השירות של infomed ומשם לרופאים. לעיתים רחוקות לא נוכל להעביר את הפנייה, או שהיא לא תועבר מיד ועל כן, בכל מקרה של בעיה דחופה, הדורשת פתרון מיידי, אנו מציעים להתייעץ עם הרופא המטפל ולהימנע מלמלא פרטים אישיים, רגישים או חסויים בטופס.

שפות נוספות:
  • אנגלית
עובד עם:

דרג רופא זה:

שירות

מה מידת שביעות הרצון שלך מהשירות אותו קיבלת?

זמן המתנה

האם אתה שבע רצון מזמן ההמתנה?


מקצועיות

מה התרשמותך ממידת מקצועיותו של הרופא ?

תיאור:

פרופ' מיכאל שכטר הינו קרדיולוג בכיר במכון הלב במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר. 
הקים את היחידה הראשונה בישראל למחקרים קליניים בקרדיולוגיה ומאז מנהל את היחידה. היחידה בניהולו הינה בעלת שם של כבוד בישראל ובעולם הן במספר המטופלים הגבוה במחקרים והן באיכות ניהול המחקרים.


בצה"ל פרופ' מיכאל שכטר שירת בעתודה האקדמית והיה בחיל האוויר בתפקידי שטח ובתפקידי פיקוד. הקים את המרפאה לאורחות חיים בחיל האוויר והיה אחראי עליה בהתנדבות שנים רבות. תפקיד המרפאה היה לטפל בגורמי סיכון למחלות לב בקרב אנשי צוות אוויר. התנדב כיועץ לקרדיולוגיה במד"א וכיועץ למוזיאון האדם והסביבה בפתח תקוה. 


הקים במכון הלב שמרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר, את המעבדה להערכת תפקוד האנדותל. המעבדה פעילה באיבחון מוקדם של מחלות לב ומהווה מקום להדרכת רופאים, סטודנטים לרפואה וסטודנטים לתארים מתקדמים וזכתה לשם כאחת המעבדות הטובות בעולם.


פרופ' מיכאל שכטר הינו מומחה בינלאומי בתחום תפקוד האנדותל ופרסם מאמרים רבים בתחום זה בספרות העולמית. הוא הקים את המעבדה הראשונה בתחום זה (מעבדה המוכרת בישראל ובעולם) במכון הלב במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר.


פרופ' מיכאל שכטר הינו פרופ' חבר קליני לקרדיולוגיה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב. פרסם למעלה מ- 100 מאמרים מקוריים בספרות הרפואית הבינלאומית המובילה. 

פרופ' שכטר חבר באיגודים קרדיולוגים בינלאומיים רבים, בעל תעודה של קרדיולוג במדינות אירופה מטעם האיגוד הקרדיולוגי האירופאי, וסוקר מטעם עיתונים מדעיים מהשורה הראשונה. משנת 2013 פרופ' שכטר יו"ר החוג של פרמקותרפיה קרדיווסקולרית באיגוד הקרדיולוגי בישראל.

בשנת 2016 נבחר פרופ' שכטר לתקופה של שנתיים כחבר ב NUCLEUS  של קבוצת העבודה  Thrombosis & Vascular Biology באיגוד הקרדיולוגי האירופאי.


פרופ' מיכאל שכטר הינו מומחה בעל שם בינלאומי בתחום של מגנזיום ומחלות לב ומרצה אורח במקומות רבים בעולם. יועץ בנושא זה בוועדות מדעיות לאומיות ובינלאומיות ובוועדות בינלאומיות של מי שתייה. עורך פורום באתר האינטרנט של מכון הלב במרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר. משמש כסוקר של עיתונים רפואיים מהשורה הראשונה, חבר בוועדות של הפקולטה לרפואה בתל אביב ויועץ לאוניברסיטאות שונות בעולם.


נסיון אקדמי:

- פרופ' מיכאל שכטר בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב (1980)
- בעל תעודה ברפואה פנימית מאוניברסיטת תל אביב (1978)
- מומחה בקרדיולוגיה (1991)
- בעל תואר מוסמך בקרדיולוגיה בהצטיינות מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב(1992)
- פרופ' מיכאל שכטר רופא מורשה בכיר לפי תקנות הטייס מטעם משרד התחבורה (רופא תעופתי בכיר)
- השתלמות בשומני הדם, בתפקוד אנדותל ותפקוד טסיות הדם בין השנים 1995-1998 במרכז הרפואי Cedars-Sinai Medical Center, Los Angeles, USA.
- השתלמות  בהערכת תפקוד האנדותל, בית חולים Brigham and Womens Hospital, בוסטון.

פרסים:

בשנת 2003 זכה פרופ' שכטר לפרס השנתי של ה American College of Nutrition על מפעל חיים במחקריו בתחום המגנזיום שתרמו להבנת השפעתו על הפיזיולוגיה של האדם.


ניתן לפנות לרופא לקבלת חוות דעת שנייה


הצטרפו לאינדקס הרופאים!