דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות ד"ר יועד אליעז

הקליניקה שלי נמצאת בצפון (הישן) תל-אביב. בין הפונים אלי לסיוע וליעוץ, הורים לילדים ולמתבגרים, וגברים ונשים בכל הגילאים. אני מייעץ באופן פרטי, תוך שמירה מלאה על הסודיות, על מכלול נושאים הקשורים לקשיים בקשר בין אישי, מצוקה ובעיות בחיים.יש לי ניסיון רב בעבודה עם ילדים ובני נוער בכל הגילים. ליוויתי ילדים ומשפחות במשברים הקשורים לבעיות התנהגות והפרעות אכילה, התמודדות עם מחלות ואבדן, וכן התמודדות עם קשיים בבית הספר. בעבודתי אני משלב בין שלושה דברים: 1 הבנת את שורשי המצוקה 2 פתרון הבעיה 3 ניסיון להיות מנטש (אדם טוב באידיש) בוסף, פיתחתי תובנות אחדות באשר לפסיכולוגיה של ההרזיה ובאשר לגורמים הפסיכולוגים שעושים את ההבדל בין הצלחה לכשלון בהרזיה. חלק מהתובנות האלו הובילו אותי לכתיבת מאמרים קצרים אותם ניתן למצוא באתר שלי WWW.YOADELIAZ.CO.IL
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית

שייכות לאיגודים

    עבודה: במסגרת עבודתי בביה"ח שער מנשה עבדתי עם חולים שעברו משברים אישיים ונפשיים קשים מאוד. עבדתי במרפאה ציבורית ובקליניקה הפרטית שלי עם ילדים ומתבגרים בכל הגילאים, ועם מגוון רחב מאוד של בעיות. אני עובד בהתנדבות במרכז הישראלי לנפגעי כתות, ולפני כן התנדבתי בהדרכת עובדים סוציאלים במרכז הירש לגיל הרך ביפו.
    הוראה: אני מלמד פסיכולוגיה במכללת סמינר הקיבוצים, ובעבר לימדתי במכללת בית ברל ובמכללת רופין.
    כתיבה: אני מפרסם טורים במדור "דעות" של אתר Y-net , וכותב על פסיכולוגיה באתר saloona. בעבר פירסמתי מאמרים בכתב העת "הורים וילדים".

ניסיון אקדמאי

    למדתי פסיכולוגיה לתואר שני באוניברסיטת בן גוריון. את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית עשיתי בבית החולים הפסיכיאטרי הגדול ביותר בישראל – שער מנשה. בנוסף התמחתי במרפאה לילדים ובני נוער בחדרה.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו