דלג לתוכן
 יונה רימוני

יונה רימוני

0 מדרגים

מרפאות

google map

אודות יונה רימוני

הנני בעלת נסיון רב שנים בעבודה טיפולית בתחום המיני-חברתי במתבגרים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים (פיגור, PDD, לקויות למידה). עוסקת הן בטיפול פרטני וזוגי, מנחה סדנאות בתחום. כמו כן עוסקת בהדרכת הורים לצעירים בעלי צרכים מיוחדים. צברתי נסיון רב בטיפול באנשים בעלי התנהגות מינית לא מותאמת. בעלת נסיון בעבודה שיקומית עם עברייני מין בעלי צרכים מיוחדים. מאמינה בכל מאודי בזכותם של אנשים בעלי מוגבלויות למצות את הפוטנציאל המיני והזוגי, איש איש על פי יכולתו.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

    37 שנות עבודה עם בעלי צרכים מיוחדים - בטיפול, ייעוץ הדרכה והוראה לצעירים בעלי פיגור שכלי ברמות שונות, למתבגרים ובוגרים על רצף ה-PDD ולמתבגרים ובוגרים בעלי לקויות למידה. ניהול מקצועי של מרכז טיפולי העוסק בטיפול, הדרכה וייעוץ מיני לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, הדרכות צוות, סדנאות לצוותים ולדיירים במסגרות שונות (הוסטלים, מרכזי תעסוקה, כתות מיוחדות בבתי ספר וכד'). עבודה פרטנית עם עברייני מין בעלי קשיים קוגניטיביים והתנהגויות מיניות לא מותאמות ופוגעניות. עבודה פרטנית עם נפגעות ונפגעי מין, בעלי צרכים מיוחדים.

ניסיון אקדמאי

    השכלה: בעלת ב.א בחינוך מיוחד מהאוניברסיטה העברית. בוגרת תכנית להנחיית קבוצות מתל"ם. בעלת מ.א בפסיכולוגיה יישומית וייעוץ חינוכי מאוניברסיטת Northeastern, בוסטון. בעלת תעודה בפסיכותרפיה לילדים, מתבגרים ומשפחות ממכון "מגיד", האוניברסיטה העברית. בעלת תעודה בטיפול מיני מאוניברסיטת בר-אילן (בית הספר לעבודה סוציאלית). בעלת הכשרה בטיפול בנפגעי ונפגעות עבירות מין.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו
}