דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות מיכל סלונים

מטפלת בשילוב אומנוית, בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים,מתבגרים ומבוגרים. שמי מיכל, בת 41 אמא לשירה. אישה חוקרת ולומדת ואוהבת אדם באשר הוא. למדתי רבות את עולם הטיפול הן כמטפלת והן כמטופלת. הבנתי כי חשוב ללמוד, לדעת, ולהחכים אך ברגע שאני מתיישבת על ספת המטפל אני לרגע קט "שוכחת את הכל" וזאת על מנת לאפשר לעצמי לפגוש את האדם שיושב מולי, את צרכיו וכאבו ללא שיפוט ולרגע ללא התיאוריה.לאחר היכרות אני בוחרת את הדרך לעזור, לתמוך, לפתוח אופציות ופרספקטיבות על החיים ופעמים רבות לתת ליווי ממושך לתקופות של משבר ושינוי. אני מאמינה בכל ליבי כי המפגש הטיפולי מקל על כאב עמוק וצער ומאפשר פתיחת מרחבים חדשים והתבוננות מחודשת על דפוסים התנהגותיים ורגשיים. שילוב של סיפור החיים האישי שלי שכולל התמודדויות שונות יחד עם הידע שרכשתי לאורך השנים מאפשרים לתת תמיכה מקסימלית הן לילדים אשר זקוקים לאוזן קשבת ולאדם שיאיר להם את הדרך, הן להורים שפעמים רבות עושים את הטוב ביותר אך אבדו את תחושת המסוגלות או ההבנה האינטואיטיבית שלהם והן למבוגרים שמתמודדים עם שאלות מהותיות על החיים. מתמחה בתמיכה לתקופות של משבר ושינוי: גירושין, אובדן או מחלה של אדם קרוב.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית

שייכות לאיגודים

  התחלתי את המסע שלי שמטפלת בגיל 20 . בתחילה כמתנדבת בב"ח גהה,מחלקה סגורה לילדים ונוער לאחר כשנתיים כעובדת במחלקה הפתוחה - ילדים ונוער - גהה.

  אגודת ניצן - ליווי דירות שיקום למבוגרים ומתבגרים עם קשיי קשב וריכוז וקשיי למידה.

  טיפלתי במשך שנים רבות ביחידה לאבחון דינאמי - כ"ס. הן כסטאג'רית ולאחר מכן כמטפלת מוסמכת.
  טיפלתי בילדים ונוער במכון צעד קדימה ועסקתי בהדרכות הורים וליווי משפחות בתקופות משבר ושינוי כגון: גירושין,מוות של אדם קרוב או מחלה קשה.

  הנחיית קבוצות של הורים גרושים - דיאדה. קבוצות של ילדים מחוננים, ועזרה בתהלכים חברתיים ודחייה חברתית בבתי ספר ברחבי הארץ.

  כ 10 שנים אני מטפלת בקליניקה פרטית בהוד השרון בילדים, מבוגרים והדרכות הורים.
  מתמחה באובדן, תהליכי אבל וגירושין.

ניסיון אקדמאי

  B.A בפסיכולוגיה
  M.A - טיפול בשילוב אומנויות, התמחות בתנועה - אוניברסיטת לסלי
  לימודי הנחיית קבוצות - תלם
  לימודי פסיכותרפיהממוקדת גוף - אונ;יברסיטת ת"א
  לימודי פסיכותרפיה בודהיסטית - פסיכודהרמה
  גשטאלט - השתלמויות בארץ ובחו"ל
  לימודי פוטותרפיה - אוניברסיטת ת"א
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו