דלג לתוכן
ד"ר יעל מוזר גלזברג

ד"ר יעל מוזר גלזברג

מנהלת יחידת מושתלי הכבד במכון לגסטרואנטרולוגיה | תזונה ומחלות כבד במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

מרפאות

google map

אודות ד"ר יעל מוזר גלזברג

דר יעל מוזר-גלזברג הינה מנהלת יחידת מושתלי הכבד במכון לגסטרואנטרולוגיה, תזונה ומחלות כבד במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל.
דר מוזר-גלזברג סיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה בהונגריה, ולאחר מכן השלימה התמתחות ברפואת ילדים ובגסטרואנטרלוגיה ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל. לאחר סיום התמחותה החלה לעבוד כרופאה בכירה במערך הכבד במכון לגסטרואנטרולוגיה, תזונה ומחלות כבד במרכז שניידר.
לד״ר מוזר-גלזברג נסיון עשיר בטיפול במחלות דרכי העיכול בילדים, ובמיוחד במחלות כבד החל מגיל הינקות ועד בגרות. ד״ר מוזר-גלזברג נחשבת לאחת המובילות בארץ ובאירופה בתחום מחלות הכבד בילדים. היא חברה בקבוצות העבודה האירופאיות שמנסחות את הקווים המנחים לטיפול בחולים עם מחלות כבד מורכבות, ויושבת בוועדת העל למחלות כבד של האיגוד האירופאי למחלות דרכי העיכול וכבד בילדים. בנוסף, לד״ר מוזר-גלזברג נסיון רב בטיפול בילדים שנזקקו להשתלות כבד בשל מגוון רחב של בעיות. כמו כן, היא שותפה למחקרים רבים הבוחנים כיצד ניתן לשפר את המעקב והטיפול בילדים עם מחלות כבד מולדות ונרכשות. 
ד״ר מוזר-גלזברג נחשבת לרופאה קשובה ומסורה לחוליה. היא מלווה לאורך שנים רבות משפחות עם תחלואות שונות דרכי העיכול, ומאופיינת בחושים קליניים חדים והבנה מעמיקה של בעיות מורכבות של מערכת העיכול. 
ד״ר מוזר-גלזברג מטפלת במגוון רחב של בעיות דרכי עיכול ותזונה בילדים, כולל מחלות כבד, צליאק, רפלוקס, חוסר עליה במשקל, עצירות.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית English Flagאנגלית

עובד עם

תחומי טיפול

  • מחלות כבד
  • צליאק
  • רפלוקס
  • חוסר עליה במשקל
  • עצירות
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו