עמוד הבית > פורומים > דיכאון וחרדה > תגובה/שאלה

תגובה/שאלה בפורום דיכאון וחרדה


  • הודעה
  • מחבר
  • תאריך / שעה
רמוטיב והתעלפות/איבוד הכרה 29/07/2012 15:18
  • שלום רב דוקטור, כל הסיפור התחיל לפני כחודשיים כהתחלתי ליטול רמוטיב למספר ימים בודדים , הרגשתי עייפות מוגברת עקב הצריכה. לפתע חשתי סחרחורת ותחושת עילפון נפלתי על הרצפה וכנראה איבדתי הכרה. בדיקות נוירולוגיות תקינות, CT ראש תקין וEEG תקין . עקב האירוע החלטתי להפסיק עם הרמוטיב, ולפני כשבוע חזרתי ליטול - שוב פעם חשתי אירוע דומה וכנראה איבדתי הכרה , סובביי טענו שנשמתי בכבדות עם ריר מהפה, בשתי האירועים חשתי התכווצות שרירים בכל הגוף לאחר האירוע, בחילה בלבול , שיכחה - בסמוך לזמן ההתעוררות. בנוסף לזה מצאתי את המאמר הבא http://www.livestrong.com/article/127023-remotiv-side-effects/ המסביר על תופעות הלוואי של הרמוטיב, אצטט את החלק שעליו אני מדבר "Patients who develop sensations of dizziness during Remotiv treatment should refrain from standing or walking during these episodes in order to prevent additional injury from tripping or falling. Persistent or severe dizziness that occurs in conjunction with fainting or body tremors should be reported to a doctor as soon as possible." האם ידוע לך על תופעות כאלה של הרמוטיב? אני סבור שהוא קשור לאירועים באופן כזה או אחר. איך ניתן להסביר תופעה כזאת מהרמוטיב, חשבתי שזה אמור להיות בעל פרופיל תופעות לוואי יותר מתון מה SSRI הנפוצים. האם זה אומר שגם בצריכת SSRI אני אחווה תופעות כאלו, הרי הם יותר פוטנטים ו"חזקים" אני מבולבל... אשמח לעצות וייעוץ תודה רבה.

  • + הוסף תגובה
מומלץ להשתמש בכינוי או בשם פרטי בלבד
המייל לא יוצג באתר
*בלחיצה על כפתור השליחה, אני מאשר/ת שהבנתי שהתכנים המופיעים באתר ו\או תשובות שתתקבלנה בכל פלטפורמה הינן לצורך אינפורמציה בלבד ואינם בגדר חוות דעת, ייעוץ רפואי, ייעוץ מקצוע או תחליף להתייעצות עם סמכות רפואית \ מומחה. בכפוף ל- תנאי השימוש באתר

הצטרפו לאינדקס הרופאים!