דלג לתוכן

פורום ראומטולוגיה

ד"ר זיו פז ד"ר זיו פז ד"ר זיו פז הינו רופא מומחה לרפואה פנימית וראומטולוגיה. מכהן כראש אגף טכנולוגיות ובריאות דיגיטלית בשירותי בריאות כללית. את לימודי הרפואה סיים ד"ר פז בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם. כמו כן, ד"ר פז בוגר מספר תארים נוספים: בוגר מספר תארים MD MSc MPH MBA. עם סיום הלימודים ביצוע התמחות בראומטולוגיה במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. ד"ר פז שימש כרופא חוקר במרכז הרפואי BIDMC ובבית הספר לרפואה של הרווארד שבבוסטון, שם התמקד במחקר על אודות מחלת הזאבת. מאז 2012  ד"ר פז בעל מינוי בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הווארד. ד"ר פז הקים וניהל את היחידה הראומטולוגית במרכז הרפואי לגליל, בה קידם את המודעות למחלת הזאבת. תחומי טיפול עיקריים ד"ר פז מתמחה באבחון ובטיפול במגוון מחלות ראומטולוגיות, בהן דלקת מפרקים שגרונית, דלקת פרקים פסוריאטית, גאוט, זאבת ,לופוס, פיברומיאלגיה, כאבי מפרקים, סיוגרן, דלקת מקשחת של עמוד שדרה, סקרואילאטיס. מחקר תחומי ההתמחות המחקרית של זיו הם אפידמיולוגיה ואימונולוגיה. עיקר מחקרו של ד"ר פז עסק בהבנת תפקיד הלימפוציטים מסוג T במחלת הזאבת. כיום, ד"ר פז מקדם ולוקח חלק במחקרים קליניים שונים. ד"ר פז זיו חבר באיגודים: האיגוד הישראלי לראומטולוגיה   האיגוד הישראלי לרפואה פנימית AMERICAN COLLEGE OF RHEUMATOLOGY 04-9107414
רופאים בתחום
ד"ר עודד שינברג
ד"ר עודד שינברג ראומטולוגיה
מומחה לראומטולוגיה ולרפואה פנימית
ד"ר אופיר אלאלוף
ד"ר אופיר אלאלוף ראומטולוגיה
רופא מומחה ברפואה פנימית וראומטולוגיה
ד"ר זיו פז
ד"ר זיו פז ראומטולוגיה
מומחה בראומטולוגיה וברפואה פנימית
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםהריון ולידה

פורום הריון ולידה נועד לענות על כל שאלותיכם/ן בנושא. שימו לב כי כל שאלה שאינה עוסקת ישירות בהריון ולידה, יש להפנות לפורום "גינקולוגיה" או פורום ספציפי אחר בקטגוריית "רפואת נשים" או "הריון ולידה", זאת כדי לאפשר מענה לכל שאלה רלוונטית בפורום עמוס ומבורך זה.

לפורום הריון ולידה

פורוםאף אוזן גרון

בפורום אף אוזן גרון ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום אף אוזן גרון

פורוםגסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים

בפורום גסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום גסטרואנטרולוגיה מבוגרים וילדים

פורוםפוריות והפריה חוץ גופית (IVF)

בפורום פוריות והפריה חוץ גופית (IVF) ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום פוריות והפריה חוץ גופית (IVF)

פורוםאלרגיה

בפורום אלרגיה ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום אלרגיה

פורוםניתוחי עמוד שדרה ובעיות גב

בפורום ניתוחי עמוד שדרה ובעיות גב ניתן להתרשם ממידע קודם, שאלות גולשים ותשובות מקצועיות. אם ברצונך לשאול שאלה, ניתן להיכנס למגוון הפורומים האחרים באתר המנוהלים על ידי מיטב המומחים/ות.

לפורום ניתוחי עמוד שדרה ובעיות גב
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו