דלג לתוכן

פורום אוטיזם אצל תינוקות

 מרכז מפנה מרכז מפנה מרכז מפנה (ע"ר) לטיפול, הכשרה ומחקר הוקם ב-1987, מתמחה בטיפול באוטיזם של הינקות עפ"י תכנית ייחודית שפותחה במרכז ומקיפה את המשפחה הגרעינית כולה. במרכז מפנה בראש פינה מטפלים בתינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים המאובחנים בספקטרום האוטיזם, מכל רחבי הארץ והעולם.הגישה הטיפולית משלבת היבטים רפואיים, פסיכולוגים-חברתיים וסביבתיים ומתמקדת בכל המרכיבים ההתפתחותיים של התינוק: פיזיים, סנסורים, מוטורים, רגשיים וקוגניטיביים באמצעות טיפול במשחק וגרייה סנסורית, על מנת למנף את יכולותיו של התינוק לפתח קשר ותקשורת עם סביבתו. בהתבסס על כך שהורים הינם המשאב העיקרי להתפתחות ילדיהם במהלך השלבים המשמעותיים של הינקות, הרי שהם מעורבים באופן מלא בטיפול, המעניק להם כלים להמשך התמודדותם וקידום ילדיהם. בצוות מפנה אנשי מקצוע מנוסים בתחומי הרפואה, פסיכולוגיה, פסיכותרפיה, טיפול משפחתי, התפתחות תינוקות והידרותרפיה, אשר הוכשרו על פי גישת מפנה ורואים בעבודתם שליחות מקצועית ואישית.מרכזי מפנה בעולם – מרכז טיפולי ראשון עפ"י גישת מפנה הוקם בשנת 2010 באוניברסיטת באזל, שוויץ ומרכז נוסף בפיאטרה ניאמס, רומניה. מרכזים עתידיים עומדים לקום באוניברסיטת Silesia, פולין. ובאנגליה. כל הצוותים הקליניים מתמחים במרכז מפנה בישראל. המרכזים ממומנים באמצעות משאבים מקומיים.מרכז מפנה פיתח מאז 2004 את כלי הסינון וההערכה  © ESPASSI לאיתור תינוקות בסיכון לאוטיזם בשנת חייהם הראשונה. הכלי נוסה כפיילוט ביחידה לאבחון תינוקות בסיכון בביה"ח איכילוב  בשנים 2007 – 2012 ונלמד בארצות רבות. 04-6931021
ד"ר יפעת פיירמן ד"ר יפעת פיירמן יפעת פיירמן, ד"ר לביולוגיה, מטפלת התפתחותית במרכז מפנה (ע"ר 1987) לטיפול, מחקר והכשרה. מרכז מפנה הנו מרכז בינלאומי המתמחה באיתור מוקדם של סיכון לאוטיזם ובטיפול בתינוקות שאובחנה אצלם הפרעה בספקטרום האוטיזם ובמשפחותיהם. 04-6931021
רופאים בתחום
 המרכז הישראלי לרפואת הלב- היל"ה
המרכז הישראלי לרפואת הלב- היל"ה אחר
B.sc ענת בקר
B.sc ענת בקר אחר
 רוקחי בזלת
רוקחי בזלת אחר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםאוטיזם אצל תינוקות

בפורום אוטיזם אצל תינוקות ניתן להתייעץ עם מרכז מפנה, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אוטיזם אצל תינוקות

פורוםקנאביס רפואי

בפורום קנאביס רפואי ניתן להתייעץ עם מומחי בזלת פארמה, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קנאביס רפואי

פורוםמירה דריי - טיפול בהזעת יתר

בפורום מירה דריי - טיפול בהזעת יתר ניתן להתייעץ עם ד"ר צחי וידר ועם אליאב ביתן, מנהל הדרכה קלינית, מחברת גלקסי טכנולוגיות רפואיות. להגיב לגולשים אחרים ולמצוא מידע במגוון נושאים. היכנסו עכשיו והתייעצו עם ד"ר צחי וידר ואליאב ביתן!

לפורום מירה דריי - טיפול בהזעת יתר
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו