דלג לתוכן

פורום אוטיזם אצל תינוקות

 מרכז מפנה מרכז מפנה מרכז מפנה (ע"ר) לטיפול, הכשרה ומחקר הוקם ב-1987, מתמחה בטיפול באוטיזם של הינקות עפ"י תכנית ייחודית שפותחה במרכז ומקיפה את המשפחה הגרעינית כולה. במרכז מפנה בראש פינה מטפלים בתינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים המאובחנים בספקטרום האוטיזם, מכל רחבי הארץ והעולם.הגישה הטיפולית משלבת היבטים רפואיים, פסיכולוגים-חברתיים וסביבתיים ומתמקדת בכל המרכיבים ההתפתחותיים של התינוק: פיזיים, סנסורים, מוטורים, רגשיים וקוגניטיביים באמצעות טיפול במשחק וגרייה סנסורית, על מנת למנף את יכולותיו של התינוק לפתח קשר ותקשורת עם סביבתו. בהתבסס על כך שהורים הינם המשאב העיקרי להתפתחות ילדיהם במהלך השלבים המשמעותיים של הינקות, הרי שהם מעורבים באופן מלא בטיפול, המעניק להם כלים להמשך התמודדותם וקידום ילדיהם. בצוות מפנה אנשי מקצוע מנוסים בתחומי הרפואה, פסיכולוגיה, פסיכותרפיה, טיפול משפחתי, התפתחות תינוקות והידרותרפיה, אשר הוכשרו על פי גישת מפנה ורואים בעבודתם שליחות מקצועית ואישית.מרכזי מפנה בעולם – מרכז טיפולי ראשון עפ"י גישת מפנה הוקם בשנת 2010 באוניברסיטת באזל, שוויץ ומרכז נוסף בפיאטרה ניאמס, רומניה. מרכזים עתידיים עומדים לקום באוניברסיטת Silesia, פולין. ובאנגליה. כל הצוותים הקליניים מתמחים במרכז מפנה בישראל. המרכזים ממומנים באמצעות משאבים מקומיים.מרכז מפנה פיתח מאז 2004 את כלי הסינון וההערכה  © ESPASSI לאיתור תינוקות בסיכון לאוטיזם בשנת חייהם הראשונה. הכלי נוסה כפיילוט ביחידה לאבחון תינוקות בסיכון בביה"ח איכילוב  בשנים 2007 – 2012 ונלמד בארצות רבות. 04-6931021
ד"ר יפעת פיירמן ד"ר יפעת פיירמן יפעת פיירמן, ד"ר לביולוגיה, מטפלת התפתחותית במרכז מפנה (ע"ר 1987) לטיפול, מחקר והכשרה. מרכז מפנה הנו מרכז בינלאומי המתמחה באיתור מוקדם של סיכון לאוטיזם ובטיפול בתינוקות שאובחנה אצלם הפרעה בספקטרום האוטיזם ובמשפחותיהם. 04-6931021
רופאים בתחום
 V-med
V-med אחר
 מרכזי הזרקה אזור צפון-שרון
מרכזי הזרקה אזור צפון-שרון אחר
 סונוביה .
סונוביה . אחר
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק

בפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ופגיעות ראש בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באפילפסיה, טיקים, שבץ ...

פורוםטיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק

בפורום טיפול בדיכאון וחרדה בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול בדיכאון וחרדה ...

פורוםקנאביס רפואי

בפורום קנאביס רפואי ניתן להתייעץ עם מומחי בזלת פארמה, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום קנאביס רפואי

פורוםטיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק

בפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה וטינטון בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול במיגרנות, הפרעות שינה ...

פורוםטיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק

בפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD בנוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום טיפול באוטיזם, אספרגר ו-PDD ...

פורוםהפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק

בפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק ניתן להתייעץ עם ד"ר דורון תודר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום הפרעות קשב וריכוז - נוירופידבק
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו