כל הטיפולים המשלימים לאחר ניתוח מתיחת פנים

למרות יעילותו של ניתוח למתיחת פנים, הוא אינו מטפל בכל בעיות העור. טיפולים משלימים לניתוח מתיחת פנים משפרים את מרקם העור, מסייעים במיצוקו, מטשטשים קמטים שאינם ניתנים להעלמה באמצעות הניתוח וכך מסייעים בהשבת מראה פנים צעיר וחיוני : על הטיפולים הקיימים ויתרונותיהם בכתבה הבאה

כתבה פרסומית כתבת חסות
מאת:


תאריך עדכון: 20/02/2019


ניתוח למתיחת פנים מתבצע במצבים בהם קיימת צניחה של רקמות הפנים והצוואר המתפתחת בשל שינויים המתחוללים ברקמות הפנים עם ההתבגרות, בהם התמעטות סיבי הקולגן והאלסטין בפנים, התרופפות הרצועות התומכות בעור ודלדול השומן התת עורי באזור הפנים. 


ניתוח למתיחת פנים מטפל בעודפי העור ובצניחת רקמות הפנים. במהלכו, מתבצעת מתיחה של העור והשרירים לצורך השבת המראה הצעיר. למרות יעילותו של הניתוח למתיחת הפנים, הוא אינו מטפל בכל בעיות העור, לרבות כתמי שמש וכתמי גיל. בנוסף, הניתוח אינו משפר את מרקם העור ולא מסייע במיצוקו.


טיפולים משלימים לניתוח מתיחת פנים מסייעים בהשגת מראה טבעי ואחיד. הטיפולים משפרים את מרקם העור, מטשטשים את הקמטים שאינם ניתנים להעלמה בעזרת הניתוח (כמו לדוגמה קמטוטים מעל לשפה העליונה), מטפלים בנימי דם מורחבים באזור הפנים ואף מסייעים בהעלמת צלקות לאחר ניתוח וצלקות שנוצרו בשל אקנה בפנים. 
הטיפולים מסייעים בשיפור מרקם העור והצערתו ואף בטיפול בבעיות שאינן יכולות להיפתר בעזרת ניתוח, כמו טיפול בצלקות בפנים
אילו טיפולים קיימים וכיצד הם מסייעים בשיפור מראה העור?

טיפולי לייזר וטיפולים המתבצעים בטכנולוגיית ה-IPL (אור הבזקי), נחשבים כטיפולים היעילים והבטוחים ביותר לשיפור מראה העור. ההחלמה מטיפולים אלה מידית והם מאפשרים חזרה מהירה לשגרה. טכנולוגיות אלה הן בעלות שליטה מדויקת ומשתמשות באורכי גל שלא השתמשו בהם בעבר. באמצעותן ניתן להתאים את הטיפול למצב העור ולאזור המטופל, וכן לבצע טיפול במספר בעיות עוריות במקביל. טיפולים אלה מתאימים לכל סוגי העור – מגוון עור בהיר מאוד ועד לגוון עור כהה, והם נותנים מענה גם לאזורי הפנים העדינים, כמו צדי האף והאזור שמעל השפה העליונה. הטיפול המתבצע לאחר ניתוח הרמת פנים כולל שילוב בין שתי הטכנולוגיות לצורך קבלת טיפול מקיף בבעיות השונות ולתוצאה מקסימאלית.שתי הטכנולוגיות הינן בטוחות מאוד, מאושרות על ידי ה FDA ונמצאות רק במרפאות של רופאים.
טיפולי לייזר וטיפולי ה-IPL (אור הבזקי), נחשבים כטיפולים היעילים והבטוחים ביותר לשיפור מראה העור והצערתו
1. טכנולוגיית הלייזר

נקראת גם טכנולוגיית לייזר פרקצונלי. טיפול זה מתבצע בעזרת במכשיר לייזר בטכניקת  RESURFX טכניקה שאינה צורבת את העור ומטפלת בשכבות הפנימיות. קרני הלייזר חודרות אל עומק הקמט (לשכבת אמצע -הדרמיס) ואינן פוגעות בשכבת העור החיצונית (האפידרמיס). בשל כך טיפול זה אינו כרוך בזמני החלמה כלשהם או השבתה מפעילות. 


לשם קבלת תוצאה מיטבית יש צורך לעבור סדרה של כחמישה טיפולים. השינוי מגיע לשיאו כשלושה חודשים לאחר סיום הטיפול. כל טיפול נמשך כחצי שעה עד שעה, והוא מערב אלחוש מקומי במריחת חומר מאלחש  בלבד. טכנולוגיית הלייזר מהווה תחליף לפילינג הכימי המסורתי. הטיפול מביא לחידוש העור ללא כל פציעה או פגיעה בשכבת העור החיצונית. קראו עוד: שוקלים לעבור ניתוח למתיחת פנים? כל המידע שחשוב שתדעו לפני 
מהם היתרונות בטיפול בלייזר?

הטיפול עוצמתי מאוד ומדויק. הוא משפר את מראה העור מהשכבות הפנימיות החוצה. המכשיר מורכב ממיקרו אלומות רבות של אנרגיית לייזר בתבנית שאינה רצופה. כך ניתן לשלוט באזור אליו מכוונות הקרניים ולמנוע פגיעה חוזרת בחלקי עור שכבר טופלו. 


הלייזר ממזער את נזקי החום באמצעות טכנולוגיית הסריקה הקרה. לאחר מספר טיפולים ניתן להבחין בשיפור במרקם העור ובמראה מוצק יותר של הפנים או אזור הצוואר. 2. טכנולוגיית ה-IPL 

טכנולוגיית ה-IPL כוללת שימוש בקרני אור בעוצמה חזקה באורכי גל שונים, המאפשרים חדירה ישירה אל מקור הבעיה בעור הפנים. טכנולוגיית ה-IPL  מסייעת לטיפול בכתמי שמש, כתמי גיל, נימי דם מורחבים, ברוזציאה (מחלת עור המאופיינת באדמומיות של עור הפנים באזור הלחיים, המצח והסנטר).
באמצעות טכנולוגיית ה-IPL ניתן להעלים כתמי שמש וכתמי גיל 

מהם היתרונות בטיפול באמצעות טכנולוגיית ה-IPL?

היתרון המרכזי של הטיפול בהבזקי עור הוא בכך שהוא מטפל במספר בעיות עוריות במקביל. טיפול זה מסייע גם בחידוש של מרקם העור. מכשיר ה-IPL עדין ומדויק מאוד. ההחלמה לאחר הטיפול היא מידית וניתן לחזור לשגרה מלאה מיד עם סיום הטיפול. 


בשונה מטכנולוגיית הלייזר, טיפול בהבזקי עור עובד הן על השכבה החיצונית של העור והן על השכבות הפנימיות, בהתאם לסוג הבעיה. יש צורך בכחמישה טיפולים המתבצעים אחת לחודש כדי לקבל תוצאות מיטביות. השינוי ניכר לרוב מהטיפול הראשון. טיפול זה אינו מצריך אלחוש ונמשך בין חצי שעה לשעה.3. טיפולים משולבים עם הזרקה של חומצה היאלורונית

במקרים רבים ההתבגרות הפיזית מביאה לירידת נפח הפנים, לדוגמה באזור עצמות הלחיים או ברקות. ירידת הנפח מביאה לשינוי במראה הפנים ומשווה להן מראה מבוגר. 


הזרקות חומצה היאלורונית מסייעות בהדגשת תווי הפנים שהיטשטשו, במילוי קמטים ובהשבת הנפח לאזורים מסוימים בפנים. טיפול משולב הכולל הזרקת חומצה היאלורונית ושימוש בשתי הטכנולוגיות, טכנולוגיית הלייזר וטכנולוגיית ה-IPL,  מביא ליצירה מחודשת של קולגן ואלסטין ומסייע בשחזור הנפח באזורים מסוימים של הפנים ובמילוי של קמטים וקמטוטים שאינם ניתנים לתיקון באמצעות ניתוח. למי טיפולים אלה מתאימים?

כעיקרון טיפולים אלה מתאימים לכל אחד או אחת שסובל/ת מפגעי עור שונים, לרבות כתמי עור, קמטים, צלקות ועוד. הטיפולים מסייעים בחידוש מרקם העור, במיצוקו ובהעלמת קמטים וקמטוטים שאינם יכולים להיות מטופלים באמצעות ניתוח למתיחת פנים. 


חשוב לציין כי טיפולים אלה אינם מהווים רק הליכים משלימים לאחר ניתוח למתיחת פנים והם מתאימים גם למטופלים שאינם זקוקים לניתוח. את טיפולי האסתטיקה ניתן לבצע בכל גיל, החל משנות העשרים ועד לגיל 80. 


אסטרטגיית הטיפול נקבעת לאחר בחינת ההיסטוריה הרפואית, התרופות הניטלות, המצב הבריאותי וכמובן בדיקה פיזית של העור ואבחון הבעיות שצריכות להיות מטופלות. אנשים הסובלים ממחלות ממאירות ועוברים טיפול כימותרפי ואנשים הסובלים ממחלות אוטואימוניות אינם מתאימים לטיפולים אלה. 


המכשור הטכנולוגי נותן מענה מצוין כטיפול משלים לניתוחים הפלסטיים וכחלופה נהדרת כאשר אין צורך בניתוח. הוא מאפשר לחדש ,למצק ולשפר את מרקם העור ,לטשטש קמטים, להבהיר כתמים, לטשטש צלקות, לטפל בנימי דם מורחבים באזור הפנים, לטפל באדמומיות ולטשטש צלקות לאחר כירורגיה או פציעה, צלקות פוסט אקנה וסימני מתיחה.הכתבה בשיתוף עם גב' שרונה תדמור, ,מנהלת טיפולים אסתטיים משלימים במרפאה לכירורגיה פלסטית פרופ' גור. הכתבה נערכה על-ידי מערכת אינפומד
עדיין מתלבטים? להתייעצות עם פרופ' אייל גור השאירו פרטים

שם מלא: טלפון:
קראתי והסכמתי לתקנון שלחו עכשיו >
פורומים, אסתטיקה רפואית

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
טיפולי וציוד אפילציה ל 13/07/2019 19:21
  • ידוע לי שזהו לא פורום הסרת שיער אך הפורום הרלוונטי נסגר לשאלות לצערי, אינני יודעת אם זמנית או בכלל אז אעלה את הדברים כאן בתקווה למענה לפחות על חלק מהנושאים.. שלום רב!, אני מחפשת בנרות וללא הצלחה מכשיר אפילציה יד שנייה [בעקבות נושא של תקציב].. יש המלצות או קישורים למוכרים רלוונטיים בבקשה?.. העניין דחוף ביותר!!, תודה מראש להתייחסות 2 שאלות משנה נוספות: -יש תכשיר המדכא את המלנין ועוזר להקל על עניין הפיגמנטציה.. איך הוא נקרא והיכן ניתן להשיגו?.. -ישנה דוושה המווסתת את עוצמת חום הטיפול.. היכן ניתן להשיגה ובאיזה מחיר בערך?.. ניתן אולי להמליץ שוב על יד שנייה אם ידוע?..

  • + הוסף תגובה
1.מכשיר אפילציה2. טיפול בפיגמנטציה אתי לוי 07/12/2019 16:25
  • לא מציעה לעבוד עם מכשיר אפילציה ללא קורס אפילציה במרכזים ללימודי קוסמטיקה. לענין הטיפול בפיגמנטציה- הנושא מורכב .. אין תכשיר אחד לטיפול בבעיה. מציעה לך לפנות לקוסמטיקאית מומחית "ביופור" היא תקבע לך פגישה לאיבחון עור הפנים ותיתן לך ייעוץ מקצועי ואחראי לטיפול בבעיות העור שלך. פגישת איבחון וייעוץ אצל קוסמטיקאיות "ביופור" הינה ללא עלות וללא שום התחיבות . מומלץ.. בהצלחה!

  • + הוסף תגובה
מיצוק עור הפנים ריקו 06/11/2019 18:18
  • שלום לאחרונה יש ריבוי של פירסום בפייסבוק על טיפול במיצוק והצערת העור ע"י גלי רדיו ואולטרסאנד. האם זה אמין? ולאיזה גיל זה מתאים

  • + הוסף תגובה
האם לבצע ניתוח מתית פנים או פיסול פנים אוקסנה 25/07/2019 15:08
  • שלום קראתי כתבה על פיסול פנים https://www.20il.co.il/%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%9C-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A6%D7%94-%D7%94%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A8/ רציתי לדעת האם באמת ללא ניתוח ניתן לשנות משמעותית את מראה הפנים יש לי אף קצת נישרי ואני שוקלת לבצע ניתוח מתיחת פנים ותיקון אף אודה לעזרתכם

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!