דלג לתוכן

מרפאות

 • זימון תורים 08:00-21:00, אסיא מדיקל, הברזל 20, רמת החייל, אסותא, תל אביב יפו
 • הודעות ווטסאפ בלבד, תל אביב יפו
google map

אודות ד"ר דין קרן

ד"ר דין קרן הינו מומחה בתזונה ובגסטרואנטרולוגיה של מלב"י, המרכז לטיפול בהשמנת יתר, מבית אסיא מדיקל.

ד"ר דין קרן, מומחה בגסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול), רפואה פנימית ואנדוסקופיה פולשנית ותזונה. אחד מהמומחים במלב"י, המרכז לטיפול בהשמנת יתר מבית אסיא מדיקל. 

דר' דין קרן עלה לארץ מוונקובר שבקנדה וכיום משמש כרופא בכיר במכון הגסטרו במרכז הרפואי בני-ציון ומנהל המרפאה לתזונה ובריאות במרכז. בעל ניסיון עשיר בפעולות אנדוסקופיות שבשגרה (גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה) וכן פעולות טיפוליות, כגון הכנסת תומכנים (סטנטים), קליפסים ועצירת דימומים.

בתחום ה-ERCP (בדיקה אנדוסקופית שנעשית בחשד לאבנים או בעיות אחרות כגון: היצרויות או דליפה בדרכי המרה או בצינור הלבלב), בוגר השתלמות בשני מרכזים הידועים ביותר בגרמניה. בעל ניסיון רב של מעל 10 שנים ומהווה את אחד מעמודי התווך בביצוע פעולות אלה במסגרת הבי"ח בבדיקות מתוכננות ודחופות כאחד.
לאחר שלוש שנות לימודי תזונה במכון הבינלאומי לתזונה קלינית בארה"ב בתכנית המיועדת להכשרת רופאים, הקים את המרפאה לתזונה ובריאות.

בעל גישה תזונתית למחלות או מצבים שונים ולימוד עקרונות של תזונה נכונה למטופלים הפונים למרפאה.
במשך השנים האחרונות צבר ניסיון רב בייעוץ רפואי-תזונתי לקהל הפונה לפיתרון הניתוחי להשמנת יתר. עוד משלב ההתבלטות ולאחר מכן בהכנה, ליווי וגיבוי של המנותחים לפני, בזמן ומעקב אחרי הניתוח. עובד בשיתוף פעולה מלא עם הכירורגים בכל השלבים של התהליך ובכל מצב היכול להתעורר.

דר' דין קרן הינו חלק מצוות המרפאה לטיפול בהשמנת יתר (מלב"י) של אסיא מדיקל , זהו מרכז ייחודי, שבו ניתן למטופל טיפול רב תחומי של כל המומחים בתחום ונבנית לכל מטופל תוכנית אישית לטיפול בהשמנה. המטופל מקבל לווי אישי לפני בזמן ואחרי הניתוח.

ה"אני מאמין" של דר' דין הוא שהשילוב של ההתמחויות : גסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול), תזונה ורפואה פנימית הם השילוב האידיאלי ביותר לציבור זה, שמאפייניו הם השמנת יתר (לפעמים עם מחלות נלוות), ניתוח של מערכת העיכול, הדורש לשם הצלחתו שינויים ניכרים בהרגלי תזונה והזקוק לליווי רפואי-תזונתי מתמשך.
שילוב זה ביחד עם רצון אמיתי לעזור ולהוות משענת אמיתית עם "קו פתוח" לאילו הרוצים לעבור ניתוח ולפתוח בדף חדש לחיים, מביא לתוצאות הטובות והבריאות ביותר. עובדה שזכתה אף לפרסום בספרות המקצועית הבינלאומית.

המרכז לטיפול בהשמנת יתר (מלב"י) מקבוצת אסיא מדיקל
רח' הברזל 20, רמת החייל, תל אביב (בי"ח אסותא החדש)
אי-מייל : info@assia.co.il
אתר : http://www.assia.co.il
www.hashmana.co.il


הקלק לזימון תור


 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
 • שלושה כוכבים דירוג כללי
 • שירות שירות
 • שעון זמן המתנה
 • מזוודה מקצועיות

תחומי טיפול

 • - פעולות אנדוסקופיות שגרתיות כגון גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה
 • - הכנסת סטנטים(תומכים) קליפסים ועצירת דימומים
 • - הכנסת בלון קיבה לאורח חיים בריא וירידה במשקל ללא ניתוח
 • - ERCP

ניסיון אקדמאי

 • בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב.התמחות בגסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול) ורפואה פנימית במסגרת המרכז הרפואי בני-ציון בחיפה והשלמת הכשרה כרופא תזונה בארה"ב.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו