דלג לתוכן

אודות אורה האושנר רוט

פסיכולוגית יעוצית תעסוקתית מומחית, ומוסמכת בטיפול משפחתי וזוגי. גרה ועובדת באזור תל השומר. בעלת נסיון רב הן בטיפולים זוגיים ואישיים, והן ביעוץ לגבי תעסוקה וקריירה. אני עובדת בקליניקה פרטית שבביתי, וכן מדריכה ומלמדת בתוכנית לטיפול משפחתי וזוגי, באוניברסיטת תל-אביב. אני עוסקת בטיפול אישי ובטיפול זוגי. בעיקר בסיוע לאנשים לעשות בחירות, אם זה בחירת בני זוג ובניית זוגיות, ואם בבחירת לימודים וקריירה. אני מלווה צעירים ומבוגריםבמשברים ובמכאובים, מול שינויים, בתהליך של חיפוש עצמי, ובהחלטות בצמתים החשובים של החיים. הטיפולים הזוגיים הם לרוב סביב בניית זוגיות, התמודדות עם משברים, פתרון קונפליקטים, שיפור התקשורת, יצירת אינטימיות, ועוד. אני משלבת בין גישות טיפוליות מגוונות, והפוקוס הוא גם על ההתמודדות עם הקשיים, וגם בהשקעה בצמיחה, בהתפתחות, ובמימוש של חיים עשירים ויצירתיים.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

    בעבר עסקתי ביעוץ קריירה במכון "מילא", והנחיתי סדנאות לחיפוש ומימוש היעוד המקצועי. במסגרת "נעמת" טיפלתי בזוגות, משפחות, ויחידים, וכן שימשתי כפסיכולוגית של עמותת "ה.ל.ל" במסגרת התנדבותית. כיום, מזה זמן רב, אני בעלת קליניקה פרטית, ובמקביל הייתי גם חלק מצוות "מכון קליר רבין" לטיפול זוגי.

ניסיון אקדמאי

    תואר ראשון בפסיכולוגיה, ותואר שני (MA) בפסיכולוגיה יעוצית תעסוקתית, באוניברסיטת תל-אביב לימודי טיפול משפחתי וזוגי במכון שינוי, ובמכון ברקאי (מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי) לימודי פסיכותרפיה בודהיסטית ב"פסיכודהרמה", ועוד קורסים שונים למטפלים.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו
}