דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות דליה בן עמי

עובדת סוציאלית ופסיכותירפיסטית, מומחית בתחום של טיפול במצבי לחץ ומשבר בכלל וטיפול במתבגרים בפרט, ביניהם מתבגרים עוברי חוק.
אני מאמינה בכוח שלך להבין ובאומץ לשנות, אם רק תרצה בכך, כי הרוח תחליט לאן תגיע אם אתה שט בסירת מפרש, אבל בחתירה אפשר להגיע לכל מקום שתרצה.
את מגוון ניסיוני המקצועי כעובדת סוציאלית - פסיכותרפיסטית וניסיון החיים שלי כאדם, כאישה וכאם אשמח להעניק לכם במסגרת טיפולית פרטית, דיסקרטית ומוגנת, אשר תהווה מסגרת מאפשרת להעלאת קשיים, דילמות והתלבטויות עימם אתם מתמודדים.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
 • שלושה כוכבים דירוג כללי
 • שירות שירות
 • שעון זמן המתנה
 • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

  עוסקת בטיפול שנים רבות במגוון נושאים הקשורים להתמודדות במצבי לחץ ומשבר אצל מתבגרים ומבוגרים ביניהם: גירושין, שכול ומוות במשפחה, אובדנים שונים, פיטורין, קשיים ביחסים בין הורים וילדים/מתבגרים, עבריינות נוער. כמו כן הדרכתי עובדים סוציאליים, הדרכה פרטנית וקבוצתית.

  משנת 2009 אני עוסקת גם בתחומים הקשורים להתנהגות מינית לא מותאמת ופוגעת אצל ילדים ובני נוער במסגרת עמותת על"ם.ממשיכה לקבל הדרכה וללמוד לגבי חידושים מקצועיים במגוון גישות וטכניקות טיפוליות.

  במסגרת עבודתי אני עובדת במגוון טיפולים: טיפול פרטני (אישי), הדרכת הורים, טיפול קבוצתי, טיפול משפחתי. בטיפולים אלו אני משתמשת במגוון טכניקות וגישות טיפוליות: גישור, קלפים טיפוליים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, זיכרונות ילדות ושיטות טיפול הקשורות לטיפול הדינמי הממוקד.בעלת ניסיון של שנים באגף הרווחה בחולון כפקידת סעד לסידרי דין, לאחר הכשרה בנושא זה במכון להכשרת עובדים סוציאלים.

ניסיון אקדמאי

  תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן גוריוןבוגרת תכנית פסיכותרפיסטית ממוקדת ע"ש אלי חן ז"ל, אוניברסיטת בר – אילןבוגרת קורס גישור במעמד אישי במרכז לייעוץ משפחתי, הסדרי גירושין בהסכמה, תל אביב
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו