דלג לתוכן

אודות דפנה שדה טסה

כל אחד והשביל האישי שלו, הפרק הייחודי בחייו, בו ימצא עצמו מחפש דרך. כעובדת סוציאלית הפוגשת מצבי חיים קריטיים אני מאמינה בהתערבות קצרת מועד למשברי חיים ומחלה קשה בשלביה השונים. אני מביאה ניסיון בעבודה עם סוף החיים, הדרכה וליווי של חולים ובני משפחה, כולל עיבוד אבל. אני משתמשת בגישה הקוגניטיבית התנהגותית המסייעת במיקוד ובהתערבות מקדמת תהליכים. לכך אני מצרפת ומוסיפה מגישת הלוגותרפיה, גישתו של ד"ר פראנקל מחבר "אדם מחפש משמעות", המדגיש את יכולתו של אדם לבחור ולהביא שינוי גם במצבים של יאוש והיעדר תקוה.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית

שייכות לאיגודים

  ניסיון קליני עשיר בעבודה פרטנית, זוגית ומשפחתית. התערבות קצרת טווח, תוך התמקדות במצבי משבר וטראומה. התמודדות עם מחלה גופנית, במצב אקוטי, כרוני וסופני. מומחיות בתחום הפסיכואונקולוגיה. הדרכת הורים וילדים לקראת פרוצדורות רפואיות (לדוגמא, טיפול כימותרפי). טיפול בחולים סופניים בביתם בעת הצורך.
  מעל 20 שנה אני עובדת סוציאלית במרכז הרפואי ת"א. ניסיון רב בתחומי נוירולוגיה, שיקום, ובעיקר פסיכואונקולוגיה. עו"ס בכירה, מדריכת עובדים.
  מרכזת ומורה בקורס הנחיית קבוצות בתחום בריאות לאנשי מקצוע, במרכז הרפואי ת"א..
  כ-15 שנים בהן פיתחתי את תחום ההתערבות עם נשים חולות בסרטן השד, הקמתי פורום לאנשי מקצוע, וניהלתי אתר תמיכה באינטרנט.
  לפני כעשור יסדנו את מרכז ה wellness community "חזקים ביחד" – מרכז תמיכה לחולי סרטן ובני משפחה, מנחה קבוצות לחולי סרטן ובני משפחה. מנחת סדנת "דרכים למציאת משמעות".
  הנחיית קבוצות בטבעתרפיה, עבודה טיפולית במרחב הפתוח, להתבוננות עצמית, צמיחה והעשרה.
  מרכזת ומורה בתכנית "להיפרד בשלום" במכון ת.ל.מ – מכשירה מטפלים ללוות אנשים המתמודדים עם מחלה כרונית, ומחלה קשה בשלביה השונים.

ניסיון אקדמאי

  תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסת ת"א
  פסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית, איט"ה, מטעם אוניברסיטת בר-אילן
  הנחיית קבוצות, המרכז לניהול, אוניברסיטת בר-אילן
  מומחית בריאות מטעם איגוד העובדים הסוציאליים
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו