דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות הוד שחם

חיי הם חקר ניצחי לחוות ולהתנסות ולהבין את מצבנו הנוכחי. מתוך מסעות בעולם ומפגש עם תרבויות שונות מצאתי את המרקם המאחד בין כל בני האדם וכיצד כל תרבות מתמודדת עם מצבה. התפיסה האינטגרטיבית פותחת לנו אפשרויות ריפוי וגישה אל הלא מודע שלא היו לנו מזה שנים. חיי מוקדשים לחשיפת האמת ולשיכלול הקיום שלנו שנוכל לחיות חיים מלאים ומספקים. ההתמקדות בחלק הבריא של האדם מותירה את "הבעיה" כקליפה שאינה משמשת יותר לצמיחה ולכן ניתן לוותר עליה.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

    האינטגרציה והסינטזה בין התאוריות השונות הולידה במהלך השנים מבנה שלם של התייחסות לאדם ולכל הרבדים שיש בו: הגופניים, רגשיים, מנטאליים ורוחניים. התפתחות מדע המוח והקשרים ההתפתחותיים ברובד הגופני,הרגשי והחברתי הבהירו את הקשר בין גוף לנפש. היכולת להתקיים במורכבות הזאת מתפתחת עם המודעות אליה ומזמינה נוכחות מתוך יותר חלקים והופכת את חוויית החיים למורחבת ועשירה במקום מצומצמת וכבויה. המפגש בו אני נוכחת נפשית בתוך גופי יוצרת הזמנה לבחון בסקרנות את הצורה ואת הפוטנציאל לצורות נוספות בהן ניתן להתקיים. יש לי נסיון של עבודה עם עשרות מטופלים משנת 2000 שעבדו במהלך הפגישות שלנו על זהותם, מערכות יחסים, מיניות, מערכות יחסים עם אוכל, כאב, שכול ואובדן, אנרגיה בלתי מאוזנת עד כדי דיכאון ועוד. ראייתי את האדם כשלם, הופכת את העבודה על "הבעיה" לעבודה על השלם ושינוי ברמת התא. www.body-psychotherapy.org.uK

ניסיון אקדמאי

    יש לי תואר ראשון בפילוסופיה וספרות אנגלית. למדתי פסיכודרמה ופילוסופיות המזרח כולל טאי צ'י וצ'יי קונג. למדתי רפואה משלימה במכללת רידמן ירושלים במגמה לאיזון גופנפש. רכשתי את הדיפלומה שלי בלונדון מהמרכז לפסיכותראפיה גופנית אינטגרטיבית "שיראון" עם דגש על פסיכותראפיה התייחסותית. אני חברה באיגוד המקצועי של בוגרי "שיראון" CABP וכן האיגוד הבריטי לפסיכותראפיה UKCP. ומחוייבת לקוד האתי. אני נוסעת ברחבי העולם להיות מעודכנת ומתחדשת בתחום הנירו-מדעי והשפעותיו על התפתחות הנפש.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו