דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות חמוטל ולטמן

פסיכולוגית קלינית מומחית. בעלת קליניקה פרטית ברחובות. מטפלת במתבגרים ומבוגרים אשר מוצאים עצמם בהתלבטות, בקושי או במשבר במגוון תחומים: זוגיות ומערכות יחסים, הריון ולידה, הורות, לימודים וקריירה, אובדן ואבל. כמו כן מטפלת באנשים שמתמודדים עם אירועי חיים קשים ואנשים החשים ערך עצמי ירוד, חוסר ביטחון, חרדה או דיכאון, בלבול, תקיעות וקושי בתחושת הזהות העצמית. מטפלת בגישה דינמית המאפשרת התבוננות מעמיקה באישיותו של האדם, באמונותיו, מחשבותיו ורגשותיו ובמערכות יחסים משמעותיות עבורו.. גישה זו מאפשרת לזהות דפוסים המשפיעים על דרכי ההתמודדות של האדם ובהדרגה, להרחיב את טווח התמודדויות אלו באופן שמאפשר מימוש של חלקים נוספים בחייו ובקשריו של האדם, שקודם היו בלתי נגישים. בהתאם למטופל ולצרכיו, משלבת גם אלמנטים קוגניטיביים- התנהגותיים.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית

שייכות לאיגודים

  בהמלך שנות עבודתי כפסיכולוגית טיפלתי במגוון תחומים ואוכלוסיות:
  מבוגרים, מתבגרים וילדים וערכתי הדרכות הורים. בין היתר הנחתי קבוצות טיפוליות ועסקתי רבות באבחון קליני.
  את ההתמחות עשיתי במרפאה לבריאות הנפש בבי"ח קפלן שם עסקתי בטיפול במבוגרים בטווח גילאים רחב בשיטת הטיפול דינאמי וכן בשיטת הטיפול ב-CBT (קוגניטיבי- התנהגותי).
  כמו כן התנסיתי בעבודה עם אוכלוסיה פסיכיאטרית במחלקת אשפוז היום ואף עסקתי באבחון קליני.
  במקביל, עבדתי במרפאה הגסטרו-אנתרולוגית לילדים וכן במחלקות האשפוז לילדים שם טיפלתי בילדים, בני נוער ומשפחותיהם, שמתמודדים עם בעיות רפואיות וגם ייעצתי לסגל הרפואי.
  בעבודתי בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת בן גוריון, טיפלתי באוכלוסייה בגילאים 20-30, במגוון בעיות כגון: התמודדות עם זוגיות ומערכות יחסים, התלבטות לגבי כיוון לימודים וקריירה, גיבוש זהות מינית, קשיים חברתיים, ערך עצמי ירוד, חרדה, דיכאון ועוד.
  בעבודתי במרכז טל - מרפאה לבריאות הנפש לילדים, טיפלתי בילדים צעירים שסובלים ממגוון בעיות ריגשיות וחברתיות וכן העברתי הדרכות הורים.
  במקביל לעבודתי הטיפולית כפסיכולוגית קלינית, לרשותי שנים רבות של ניסיון בתחום משאבי האנוש במגזר העסקי. עסקתי רבות באבחון תעסוקתי מקיף, ואף הדרכתי מנהלים וצוותי משאבי אנוש בעריכת ראיונות תעסוקתיים. ליוויתי אנשים בתהליכי חיפוש עבודה שכוללים ייעוץ קריירה והכנה לראיונות עבודה. כמו כן עסקתי בייעוץ ופיתוח ארגוני למנהלים ועובדים.

  כיום הנני בעלת קליניקה פרטית ובמקביל אני עובדת בארגון עמך המטפל בניצולי שואה ובני הדור ה 2 ו3. .

ניסיון אקדמאי

  פסיכולוגית קלינית מומחית, מספר רשיון מומחה: 27-30461
  בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בהצטיינות - אוניברסיטת בן גוריון בנגב
  את התיזה שלי ערכתי בנושא תגובות דיכאון וחרדה לפיגועי טרור ואת ההשפעה של תמיכה חברתית ושל סגנון אישיותי על תגובות נפשיות אלו.
  בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, בהצטיינות - אוניברסיטת בן גוריון בנגב
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו