דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות יניב דולב אדלשטיין

עובד כפסיכולוג משנת 1998. עבודה טיפולית עם הגיל הרך והפרעות בקשר. פסיכותרפיה עם ילדים ומבוגרים עם הפרעות על ספקטרום האוטיזם. טיפולי הורה-ילד, עבודה עם הורים: הדרכה, יעוץ ופסיכותרפיה. פסיכותרפיה למבוגרים. התאמת הטיפול לצרכיו ההתפתחותיים ו/או התפתחותיים של המטופל. פסיכותרפיה במתבגרים ומבוגרים עם הפרעות חרדה, במצב הרוח, הסתגלות וטראומה. עבודה טיפולית עם מבוגרים אשר להם הפרעות וקשיים בתפקוד היום-יומי, חברתי ו/או תעסוקתי.
  • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
  • שלושה כוכבים דירוג כללי
  • שירות שירות
  • שעון זמן המתנה
  • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

    התחנה לטיפול פסיכולוג התפתחותי: טיפולי הורה-ילד, אבחונים פסיכולוגיים, טיפולים בילדים צעירים עם הפרעות התפתחותיות ו/או הפרעות בקשר, הדרכה וטיפול בהורים. פסיכולוג במרכז מילמן בחיפה, המטפל בילדים עם הפרעה על ספקטרום האוטיזם ומשפחותיהם מגיל אבחון ועד לכתה א, בין השנים 2000 ועד היום. פסיכולוג ראשי במרכז מילמן בחיפה המטפל בילדים עם הפרעה על ספקטרום האוטיזם ומשפחותיהם מגיל אבחון ועד לכתה א, בין השנים ספטמבר 2007 ועד לאוגוסט 2012. פסיכולוג ביחידות הסיוע לבתי המשפט לענייני משפחה. התערבות פסיכולוגית קצרת מועד. פסיכולוג עצמאי בקליניקה בקריות. טיפולי הורה-ילד, עבודה עם הגיל הרך, עבודה עם הורים, טיפול בילדים ומתבגרים, טיפול במבוגרים.

ניסיון אקדמאי

    פסיכולוג קליני מומחה ומדריך. תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטית חיפה. תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל-אביב. תחילת העבודה כפסיכולוג ב- 1998. התמחות קלינית ולהדרכה בתחנה לטיפול פסיכולוגי התפתחותי בחיפה ובביה"ח לבריאות הנפש שער מנשה. מומחיות כפסיכולוג קליני באבחון פסיכודיאגנוסטי ובפסיכותרפיה מ- 2002. מומחיות כמדריך בפסיכולוגיה קלינית על תחומי אבחון ופסיכותרפיה מ- 2008. טיפול בצוותים רב-מקצועיים במרכז מילמן בחיפה, המטפל בילדים עם הפרעה על ספקטרום האוטיזם ומשפחותיהם מגיל אבחון ועד לכתה א, בין השנים 2000 ועד היום. עבודה טיפולית ביחידות הסיוע לבתי המשפט לענייני משפחה. התערבות פסיכולוגית קצרת מועד.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו