דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות מיכל א. עומר

מיכל א. עומר, M.A. (משנת 1987) בפסיכותרפיה באמצעות יצירה והבעה. למיכל דרגת מדריך רשום ביה"ת, ואישור משרד הבריאות לעיסוק בריפוי בהבעה ויצירה מס. 14745. תעודת הוראה של מ. החינוך , מ -1983 אני מומחית בתחום הפסיכודרמה, ובשילוב של יצירה והבעה בתחומי האומנות השונים, עם מסעות טרנס-פרסונליים במסגרת העבודה הפסיכותרפויטית. עובדה זו מעניקה לעבודתי כוח ועוצמה רבה. לצד היותי מומחית בתחומי עיסוקי השונים, אני ממשיכה בלימוד, חיפוש וחקירה מתמדת אחר דרכים חדשות, והעמקת ההכרות עם נפשו ורוחו של האדם. יש לי קשר עמוק ומתמשך עם עולם המוסיקה. בנעורי למדתי נגינה בפסנתר ופיתוח קול. במשך שנים רבות הייתי זמרת פעילה, הן כסולנית והן בהרכבים קוליים קאמריים שונים. היום אני משתמשת במוסיקה (קלאסית ואחרת) במסגרת עבודתי הטיפולית. בעלת יכולת גבוהה ביותר לאבחנה מדוייקת, יצירת קשר מהיר ואמין עם יחיד וקבוצה, יצירתיות וגמישות וגם תעוזה ללכת עם המטופל למצבים מאיימים בחייו, ברגישות ויכולת אילתור מחד, ומאידך, נאמנות מוחלטת למטופל, ויכולת להתאים את הכלים הטיפוליים השונים לצרכיו המיוחדים. היום אני ממשיכה בעבודתי כמנחת סדנאות קבוצתיות מתמשכות וסדנאות קצרות מועד לפי הזמנה, ומנהלת פרקטיקה פרטית.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
 • שלושה כוכבים דירוג כללי
 • שירות שירות
 • שעון זמן המתנה
 • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

  נסיונה המקצועי שלי הוא רחב ומקיף ביותר:

  לימדתי באונ' ת"א, במכללת הגליל המערבי ובמכללת עמק יזרעאל. כ-20 שנה לימדתי באוניברסיטת חיפה, בפקולטה לרווחה ובריאות.

  עבדתי עם נשים מוכות, עם בוגרים בעלי צרכים מיוחדים בפרויקט דיור מוגן באגודת ניצן, עם אוכלוסיות במצוקה בלשכות רווחה במקומות שונים, עם ילדים אוטיסטים, עם נגמלים מסמים ובני משפחותיהם, משפחות חד-הוריות ומשפחות אומנה. בנוסף לאלה עבדה מיכל בהדרכת מטפלים בסדנאות קצרות מועד בלשכות רווחה במקומות שונים, והנחתה סדנאות של קבוצות עובדים במקומות שונים במטרה לגבש רוח צוות ולעזור בפתרון בעיות מצטברות של מתחים וחיכוכים במקום העבודה.

  מילאתי גם תפקידי הוראה וניהול במסגרת החינוך הפורמלי, הן כמורה ומחנכת בבי"ס יסודי בקיבוץ, והן כמנחת מורות חיילות בבסיס הטירונות של המרכז לקידום אוכלוסיות מיוחדות בצה"ל.

ניסיון אקדמאי

  מיכל א. עומר, M.A. ( Lesley college משנת 1987) בפסיכותרפיה באמצעות יצירה והבעה. מדריכה רשומה ביה"ת, ואישור משרד הבריאות לעיסוק בריפוי בהבעה ויצירה מס. 14745. תעודת הוראה של מ. החינוך , מ -1983 (מכללת אורנים)
  למדתי אצל טובי המורים בעולם בתחום: פאולו קניל השוויצרי, אנט ברדרוד מהולנד, מיירון שאראף מארה"ב, פרנסיס סמית – גולדברג, וגם פרופ' פיטר רואן, יו"ר האגודה האמריקאית לפסיכודרמה. בישראל: אליאב נהרין, צביקה תורן, יעקב נאור, פרופ' יעקב רז, דר' נחי אלון, מיכה אנקורי, מתי ליבליך, ואחרים.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו