דלג לתוכן

מרפאות

google map

אודות נואית דה מלאך

אני עובדת עם יחידים, זוגות ומשפחות בבאר-שבע ובאיזור בשיטות מגוונות בהתאם לבעיה ולפונה. אחת הגישות האהובות עלי במיוחד היא גישה חדשה יחסית, הגישה הנרטיבית.בגישה זו השתלמתי במכון ברקאי בתל-אביב, הנחשב כמוביל בארץ בתחום זה. בהתאם לגישה זו אני מתייחסת לטיפול כתהליך שבו אנשים מספרים מחדש את סיפור חייהם. במהלך הטיפול הסיפורים של האדם משתנים, בעזרת השאלות של המטפל. בסיפורים החדשים נפח הבעיות הולך ומצטמצם ואילו נפח שאיפותיו ואמונותיו של המטופל הולך וגדל. קצת על עצמי: נולדתי בארץ בשנת 1961. גרתי במקומות שונים בצפון ובמיוחד בדרום ולמדתי לאהוב את המגוון האנושי שיש לנו כאן. מלבד תחום הענין שלי באנשים אני גם אוהבת צמחים, בעציצים ובטבע (השם שלי הוא גם שם של צמח). אני מנסה לשאוב מהצמחים השראה וללמוד מהם כיצד לצמוח ולהצמיח... אני נשואה ואם ל-3 (בגיל ההתבגרות ומעלה..) ומנסה לישם את האתגר, הלא פשוט, של שילוב בין השקעה בזוגיות, במשפחה ובעבודה.
 • שירות ניתן בשפות: Hebrew Flagעברית
 • שלושה כוכבים דירוג כללי
 • שירות שירות
 • שעון זמן המתנה
 • מזוודה מקצועיות

שייכות לאיגודים

  החל משנת 1990 אני עובדת עם ילדים ,נוער,הורים, משפחות וצוות חינוכי בגנים ובבתי ספר באזור הדרום. (התחלתי את דרכי המקצועית וצברתי ניסיון בשירות הפסיכולוגי בבאר-שבע. היום אני עובדת במועצה האיזורית "שדות נגב"). אני גם מדריכה פסיכולוגים בתחום (יש לי תואר מומחה בפסיכולוגיה חינוכית וכן תואר מדריך).
  החל משנת 1998 אני מטפלת בזוגות ומשפחות (אני מטפלת משפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי וזוגי).
  עבדתי גם בייעוץ למערכת ולמשפחות במעונות לילדים בסיכון ובדיור מוגן לאנשים עם פיגור שכלי. כמו כן הנחייתי לאורך השנים קבוצות מגוונות, במיוחד קבוצות הורים.

ניסיון אקדמאי

  תואר ראשון- במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן-גוריון (בהצטיינות)
  תואר שני- בפסיכולוגיה (בחינוך) באוניברסיטת בן-גוריון (בהצטיינות)
  טיפול זוגי ומשפחתי למדתי במכון "שילובים" ובמכון "ברקאי"
  עברתי השתלמויות בנושאים מגוונים ובהם : ילדים עם בעיות קשב וריכוז, טיפול בפגיעות מיניות, טיפול בבעיות התנהגות ומשמעת והנחיית קבוצות.
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו