דלג לתוכן

פורום מיניות וטיפול מיני

ד"ר יצחק צחי בן ציון ד"ר יצחק צחי בן ציון ד"ר לרפואה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בעבר מתמחה באורולוגיה ובוגר החוג ללימודי המשך באורולוגיה מטעם אוניברסיטת ת"אמומחה לפסיכיאטריה משנת 1999 מומחה למנהל רפואי משנת 2009 מנהל המרפאה לטיפול בהפרעות בתפקוד הזוגי והמיני - מרכז רפואי "סורוקה" לנגבמרצה בכיר לפסיכיאטריה וסקסולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגבמורשה להפנוט  וחבר באגודה הישראלית להיפנוזהפוסק בביטוח הלאומיפוסק במשרד הביטחוןמנהל מרפאה לבריאות מינית במרפ"א דרום, צה"ל - בדרגת רס"ןבעל מינוי כבודק מטעם הפסיכיאטר המחוזי למחוז הדרוםעד 2005 סגן מנהל המחלקה לפסיכיאטריה - מרכז רפואי "סורוקה" לנגבבוחן למומחיות בפסיכיאטריה מטעם המועצה המדעית, חבר ועדת הבחינה לשלב א'עד 2010 סגן מנהל המרכז הרפואי האוניברסיטאי "סורוקה"מומחה ברפואת מין של האיחוד האירופי FESSMבעבר: הפסיכיאטר הראשי, לאומית שירותי בריאותכיום: הפסיכיאטר הראשי, כללית שירותי בריאות מחוז דרום
רופאים בתחום
ד"ר רם מירז
ד"ר רם מירז פסיכיאטריה
פרופ' משה קוטלר
פרופ' משה קוטלר פסיכיאטריה
ד"ר מרינה קופצ'יק
ד"ר מרינה קופצ'יק פסיכיאטריה
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםטיפולי פוריות

פורום טיפולי פוריות מנוהל ע"י פרופ' יעקב אשכנזי, מומחה בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. היכנסו עכשיו והתייעצו עם מומחה/ית!

לפורום טיפולי פוריות

פורוםחרדה

פורום חרדה מנוהל ע"י ד"ר יששכר הרמן, מומחה בפסיכיאטריה, לשעבר מנהל המרכז לטיפול בנפגעי סמים ביפו ואחראי על ייעוצים פסיכיאטריים בביה"ח שיבא.

לפורום חרדה

פורוםאורטופדיה כף רגל וקרסול

בפורום אורטופדיה כף רגל וקרסול ניתן להתייעץ עם ד"ר אייל הלר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אורטופדיה כף רגל וקרסול

פורוםמיניות וטיפול מיני

בפורום מיניות וטיפול מיני ניתן להתייעץ עם ד"ר יצחק צחי בן ציון, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מיניות וטיפול מיני

פורוםסחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים)

בפורום סחרחורת וטינטון (רעשים באוזניים) ניתן להתייעץ עם ד"ר יעקב בן דוד, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סחרחורת וטינטון (רעשים ...

פורוםדיכאון אחרי לידה

בפורום דיכאון אחרי לידה ניתן להתייעץ עם ד"ר יוסף חלבן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום דיכאון אחרי לידה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו