דלג לתוכן

פורום מחלות מין

ד"ר רונן הולנד ד"ר רונן הולנד ד"ר רונן הולנד הינו מומחה בכירורגיה אורולוגית ורפואה מינית ובעל ניסיון ניסיון מקצועי נרחב. מדבר בגובה העיניים ושם את טובת המטופל מעל הכל. האיבחון והטיפול הרפואי מתבססים על ההנחיות המקצועיות המעודכנות ביותר. המרפאה מעניקה שירותים וטיפול בקונדילומה, שפיכה מוקדמת, מחלות מין, טיפול בשפיכה מוקדמת ותרופות לחיזוק הזיקפה. ניסיון מקצועי: מנתח ורופא בכיר במחלקה לכירורגיה אורולוגית במרכז הרפואי רבין. אחראי על המרפאה לאבחון וטיפול במחלות מין בבית חולים "השרון". רופא בכיר במרפאה לשיפור התפקוד המיני בגברים בבית החולים "בלינסון". רופא ב 'מרפאת לוינסקי' לאבחון וטיפול במחלות מין. מנהל רפואי ב 'מכבי שירותי בריאות'. אורולוג מומחה ב 'מכבי שירותי בריאות'. חבר באיגודים האורולוגים בישראל ובחו"ל. מרצה לסטודנטים ולמתמחים באוניברסיטת תל אביב על נושאים בבריאות הגבר.
התור הראשון הפנוי: 15/07/24, 10:55
רופאים בתחום
ד"ר שלום כץ
ד"ר שלום כץ אורולוגיה
חלוץ שיטת אידוי הערמונית בישראל
פרופ' גיל רביב
פרופ' גיל רביב אורולוגיה
מנהל היחידה לפיריון הגבר/אנדרולוגיה,רופא בכיר במחלקה האורולוגית ורופא בכיר במרכז לבריאות מינית בשיבא
פרופ' אמנון זיסמן
פרופ' אמנון זיסמן אורולוגיה
אורולוג מנתח, מנהל המחלקה האורולוגית במרכז רפואי שמיר (אסף הרופא)
הצטרפו לניוזלטר השבועי של אינפומד

פורומים נוספים בתחום

פורוםבעיות בזיקפה, אימפוטנציה

בפורום בעיות בזיקפה, אימפוטנציה ניתן להתייעץ עם ד"ר נחום זילבר, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום בעיות בזיקפה, אימפוטנציה

פורוםסרטן הערמונית

בפורום סרטן הערמונית ניתן להתייעץ עם מומחי מרפאת אורולוגים אורומדיק, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום סרטן הערמונית

פורוםמחלות מין

בפורום מחלות מין ניתן להתייעץ עם ד"ר רונן הולנד, לשאול שאלות בתחום, בטיפול בקונדילומה, ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום מחלות מין

פורוםאורולוגיה

בפורום אורולוגיה ניתן להתייעץ עם ד"ר שמואל רויזמן, לשאול שאלות בתחום ולקבל תשובות מקצועיות, כמו גם להתרשם ממידע קודם. היכנסו עכשיו והתייעצו עם המומחה/ית!

לפורום אורולוגיה
באנר הצטרפות

רופא, אתה עדיין לא חלק מאינדקס המומחים שלנו?

שווה לך להצטרף!
youtube ערוץ הוידאו של
Infomed
הפייסבוק
שלנו
instagram האינסטגרם
שלנו