האופטומטריסט יניר סודאי מסביר איך לרכוש משקפיים

עומדים לרכוש משקפי ראייה, משקפי שמש, משקפי קריאה או כל זוג משקפיים אחר? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים ועצות אשר יסייעו גם לכם לבחור את הזוג הנכון
כתבה פרסומית כתבת חסות


(תוכן אינפורמטיבי)


"ישנם מספר כללים ברורים אותם מומלץ לזכור וליישם כאשר אתם ניגשים לרכוש לעצמכם זוג משקפיים", טוען האופטומטריסט יניר סודאי, מבעלי רשת I-OPTIC המתמחה בהתאמת משקפי ראייה ומכירת משקפי שמש, "כללים אלו תקפים גם לאילו מביניכם המעוניינים לרכוש משקפי ראייה וגם לאילו מביניכם המעוניינים לרכוש משקפי שמש, והם כוללים התייחסות נקודתית לעדשות המשקפיים, מסגרת עדשות המשקפיים, מסגרת המשקפיים למעט העדשות ומוטות המשקפיים".


"בכל הנוגע לבחירת עדשות המשקפיים", מסביר האופטומטריסט יניר סודאי, "מומלץ לבחור בעדשות הרחבות והגדולות יותר, וזאת מכיוון שהעדשות הצרות יותר מגבילות את שדה הראייה ומחייבות את מרכיב המשקפיים להזיז את ראשו על מנת לראות בבירור את הנעשה מצידי גופו. במקביל, מומלץ לבחור בעדשות הדקות יותר שמצד אחד אינן משפיעות בצורה ניכרת על המשקל הכולל של המשקף ומצד שני מתאפיינות במראה אסתטי יותר. על מנת להבטיח לעצמכם את טווח הראייה הגדול ביותר דרך העדשות, מומלץ לרכוש מסגרת עדשות עגולה ככל האפשר". 


מומלץ לבחור בעדשות המשקפיים הרחבות והגדולות יותרומה בנוגע למסגרת המשקף שאלנו את האופטומטריסט יניר סודאי, ולהלן התשובה המקצועית אותה קיבלנו. "היצע העיצובים הקיים כיום בשוק מסגרות המשקפיים" טוען יניר, "מאפשר לכל אחד ואחת ממרכיבי המשקפיים לבחור את המסגרת המועדפת עליו מבחינת סגנון וסטייל, אך גם הליך בחירת המסגרת מחייב את מרכיבי המשקפיים לבחון את בחירתם בהתאם למספר דגשים מקצועיים שאחד מהם הינו מוטות המסגרת, כאשר בחירת מוטות המסגרת חייבת להתבצע בהתאם לגודל המדויק והמתאים ביותר עבור מרכיב המשקפיים, וזאת על מנת שהמשקף יוכל "לשבת" בצורה האופטימאלית ביותר על אוזניו של מרכיב המשקפיים. 


"היבט מרכזי נוסף בבחירת המסגרת למשקפיים" מציין האופטומטריסט יניר סודאי, "הוא נושא אפוני המשקפיים שהם למעשה צמד המתלים היוצאים מגוף המסגרת ומונחים ישירות על האף. כיום, אפוני המשקפיים מיוצרים מחומרי גלם שונים, לרבות, סיליקון, מתכת, גומי ועוד, והם ניתנים לכוונון. אפוני המשקפיים חייבים להיות בגודל סביר, כלומר, לא קטנים מדי ולא גדולים מדי, וחשוב להתאים אותם לתווי הפנים". 


ברשת I-OPTIC הנמצאת בבעלות האופטומטריסטים יניר סודאי ועידן שמואל, תוכלו למצוא היצע מרשים של משקפי ראייה ושמש המותאמים לכל לקוח ולקוחה בהתאם למכלול צרכי הראייה עימם הוא נדרש להתמודד ובהתאם לתווי פניו והסגנון העיצובי המועדף עליו, וכל זאת באמצעות ליווי אישי ומקצועי של צוות אופטומטריסטים ויועצי מכירה מנוסים ומיומנים. פורומים עדשות מגע

הודעה
מחבר
תאריך/שעה
האם יש הבדל בין BC8.5 לבין BC8.4? הודיה 21/12/2019 09:24
  • עד עכשיו השתמשתי ב8.5 ואני רוצה לקנות עדשות מגע ויש רק ב8.4. זה בסדר או שההבדל משמעותי?

  • + הוסף תגובה
יובש בעיניים. איתמר 02/02/2019 20:50
  • שלום אני בן 20. לאחרונה אני סובל מתחושת חוסר נעימות בעיניים במשך היום. יש לציין שאני עובד כ-9 שעות מול מחשב כל יום. הלכתי לרופא עיניים מומחה והוא טוען שהעיניים בריאות לגמרי אבל יש קצת יובש ומומלץ לשים מחליפי דמעות וזה מה שאני עושה. אך לצערי אני עדיין סובל מאד. אשמח לדעת אם יובש זהו דבר שיכול לעבור במשך הזמן. תודה וערב טוב.

  • + הוסף תגובה
יובש בעיניים ד"ר אנדרו פינק, רופא עיניים, המרכז לעין יבשה 03/11/2019 10:08
  • איתמר שלום. ראיתי את ההודעה שלך רק עכשיו. יש הרבה טיפולים לעיניים יבשות בנוסף לתחליף דמעות כולל טיפולים חדשים שהגיעו לארץ אחרי פרסום הכתבה כמו IPL. כדאי לברר עם מומחה בתחום

  • + הוסף תגובה
עדשות מגע מונו ויזן Yomi 365 27/01/2019 15:13
  • מבקש המלצה באזור כפר סבא לאופטיקאי שיודע לעשות את ההתאמה באופן מקצועי

  • + הוסף תגובה

הצטרפו לאינדקס הרופאים!